Новости города

Молоді безжально убивали пенсіонерів

Новости города

Як розповів начальник відділу прокуратури області Павло Демиденко, 19-річний О. з Христинівщини, 29-річний А. з Криму та 21-річний Н. з Уманщини 30 листопада, близько десятої ранку, увірвалися в продуктовий магазин села Крутеньки Голованіського району і, погрожуючи ножем, вимагали у продавщиці гроші і продукти.

Новини Умані

Новости города

10 жовтня міський голова Юрій Бодров перевірив стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період

У центрі уваги влади – проблеми дітей з особливими потребами

Новости города

25 жовтня 2006 року в м. Умань відбулося відкриття відновленого Центру медико-соціальної та професійно-трудової реабілітації інвалідів.

Новини Умані

Новости города

11 - 12 серпня місто Умань відвідала делегація з міста – побратима Гнєзно (Польща) в складі директора Гнєзненської гімназії та команди дівчат з настільного тенісу.

Uman Town Hall

Під час візиту відбулась зустріч делегації з керівництвом міста і місцевими засобами масової інформації, ознайомлено гостей з культурною спадщиною міста, та проведено турнір з настільного тенісу, присвячений 390-ій річниці з дня першої згадки про м.Умань.

izvestia

Новости города

И он благословил танк "Известия" на бой

Новости города

izvestia

Главный (ответственный) редактор "Известий" с 26 апреля 1941 года по 30 ноября 1944 года
Ровинский Лев Яковлевич. Родился в г. Умани Киевской губернии.

Від них залежить наша безпека

Новости города

За підсумками змагань перше місце серед водіїв пожежних автомобілів виборола команда СДПЧ-1 з міського управління, друге — водії з Уманського району, третє — спеціалісти із ДПЧ-5 по охороні ВАТ «Азот».

sofia zori

Новости города

Навчання пройшли без ексцесів

Новости города

27 та 28 вересня згідно з планом Головного управління МНС в області поблизу міста Жашків було розгорнуто Уманський зведений загін.

Из женского монастыря на Украине обманом увезли девочку-подростка

Новости города

На днях из женского монастыря под Уманью пропала девочка-подросток, которая готовилась стать послушницей.

XML материал