Новости города

Страшна данина воді

Новости города

Трагічно для мешканця Умані завершилося святкування з приводу придбання будинку у селі Орадівка Христинівського району.

UmanFermash

Новости города

Досвід благодійництва "Уманьферммашу" заслуговує на поширення

Новости города

UmanFermash

Вони зустрілися з колективом та генеральним директором ВАТ "Уманьферммаш", депутатом обласної ради, головою комісії з питань роботи галузей народного господарства Анатолієм Ліпканом. Він познайомив колег зі своїм підприємством та новими здобутками трудового колективу.

babanka school

Новости города

Благодійний проект для Бабанської школи-інтернату

Новости города

babanka school

23 травня цього року заступник голови обласної ради Юрій Вязьмітінов узяв участь в урочистій церемонії передачі п’яти племінних нетелів української чорно-рябої молочної породи вихованцям Бабанської школи-інтернату.

20 областей уже представили своих номинантов на "7 чудес Украины"

Новости города

До 7 июля эксперты оргкомитета должны определить 21 объект, который будет претендовать на номинации семи чудес Украины. Перечень этих объектов будет объявлен на Ивана Купала во время празднования "ЭтноЛета" в Уманском дендропарке "Софиевка" Черкасской области, пишет УНИАН.

За матеріалами УМВС України в Черкаській області

Новости города

НА 02.06.2007 РОКУ

О 19.00 год. в ЖАШКІВСЬКИЙ РВ УМВС звернувся житель с.Тинівка, 1958 р.н., про те, що близько 2.00 год. на території ферми ПСП непрацюючі, жителі с.Тинівка1976 р.н. та 1976 р.н., відкрито заволоділи 50 листами шиферу загальною вартістю 1000 грн. В скоєному зізнались. Речові докази вилучено. Проводиться слідство.

НА 28.05.2007 РОКУ

В Уманський МВ УМВС звернулась жителька м.Умань, із заявою про те, що з її квартири, шляхом пошкодження замка вхідних дверей, було викрадено гроші в сумі 2400 грн. та золоті прикраси на загальну суму 2150 грн.

В Черкасской области открыли памятник жертвам Холокоста

Новости города

В урочище «Товста Дубина» города Умань Черкасской области на месте, где в феврале 1942 года было расстреляно 376 евреев города, 9 мая 2007 года прошло торжественное открытие мемориала, сообщает пресс-служба Еврейского фонда Украины. На торжественном открытии присутствовало районное и областное руководство, члены еврейской общины, председатель еврейской общины г. Умань Карл Эпштейн, а также другие гости города.

Новини Умані: 14 по 18 травня 2007 року.

Новости города

14 травня міський голова Юрій Бодров провів нараду з питань підготовки міста до опалювального сезону 2007 - 2008 років за участю керівників управлінь, відділів, служб, підприємств житлово-комунальної галузі. На нараді визначено проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Новини Умані

Новости города

8 травня в місті відбулась зустріч керівництва міської влади з представниками поріднених міст з містом Умань

XML материал