Новости города

Погибли Уманчане.

Новости города

bus crash

K сожалению, шесть человек погибли на месте аварии. Это Руслан Базванов, 1976 года рождения (город Умань); Лилия Анатольевна Голинская; Александр Борисович Кондратюк, 1984 года рождения (город Умань); Александра Андреевна Любич, 1955 года рождения; Светлана Овсянникова, 1980 года рождения (город Киев); Елена Ивановна Пукаленко, 1987 года рождения (город Умань).

Смерть на дорозі

Новости города

В Умані минулої суботи на вулиці Жовтнева розбився автомобіль "Ніссан-Альмера". Його водій, 23-річний мешканець м. Бершадь, що на Вінничині, не впорався з керуванням, машина з'їхала на узбіччя і вдарилася в опору лінії електропередачі.

В Софиевке объявят номинантов на звание "7 чудес света"

Новости города

7 июля в 12.00 в Национальном дендропарке «Софиевка» в Умани во время праздника «ЭтноЛето» будет объявлен и отмечен 21 памятник-номинант на звание «7 чудес Украины».

Новини Умані: 4 червня - 15 червня 2007 року

Новости города

4 червня міський голова Юрій Бодров провів особистий прийом громадян на який звернулось 48 мешканців міста з різних питань: ремонт житла, ремонт і благоустрій, вулиць, доріг, розв'язання питання забезпечення водопостачанням мікрорайону Софіївської слобідки

Відлуння війни...

Новости города

Нещодавно відзначався День Перемоги. Вже 63-й рік ми з вами живемо під мирним небом на мирній землі. Але із кожним днем, з кожним роком нагадує про себе та жахлива війна. І нагадування ці проявляються у вигляді небезпечних знахідок: бомб, мін, снарядів та іншої зброї, яка залишилась після боїв, що точилися на нашій землі.
Так було і цього разу – на березі невеличкого ставка, що знаходиться в лісі на одній з околиць Умані, вчора було знайдено головну частину снаряду. Поржавіла із часом, вона нагадувала брудну пластикову пляшку.

В Умані продали підприємство з боргами

Новости города

Умані співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили махінацію керівництва одного з місцевих державних підприємств.

Смертельна прохолода

Новости города

Ввечері 6 червня у селі Ладижинка Уманського району було знайдене тіло 14-річного хлопця, який потонув у місцевому ставку.

О пів на десяту вечора у селі Посухівка Уманського району під час купання в місцевому ставку втонув 32-річний різноробочий ТОВ "Укрзерноімпекс".

Новини Умані: 21 по 26 травня 2007 року

Новости города

21 травня в рамках акції, ініційованої Асоціацією міст України, заступником міського голови Галиною Прудніковою проведена прес-конференція за участю керівників управлінь, відділів, служб міської ради, на якій обговорювався Закон України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" та необхідність внесення до нього змін.

Бандиты - 3-e жителей города Умань в масках угнали автомобиль.

Новости города

В Гайсинском районе Винницкой области 17 мая около первого часа четверо неизвестных в масках ворвались на территорию общества с ограниченной ответственностью

За матеріалами УМВС України в Черкаській області

Новости города

НА 11.06.2007 РОКУ
О 07:25 год. в УМАНЬСЬКИЙ МВ УМВС звернулась непрацююча, жителька с.Полянецьке, Уманського р-ну, 1979 р.н., з заявою про те, що 10.06.2007 року близько 07:10 год. в м.Умань по вул.Жовтневій, невідомий відкрито заволодів її сумкою в якій знаходились гроші в сумі 1000 грн.
Встановлено, що злочин скоїв непрацюючий, раніше судимий по ст.ст.117,142,206 КК УРСР, житель м.Умань, 1984 р.н.

XML материал