Софиевка

Фонтани дендропарку ”Софіївка” висихають

Софиевка

snake

Національний дендрологічний парк ”Софіївка”, що в місті Умань на Черкащині, може висохнути. Через засуху та зміління русла річки Кам’янка, що забезпечує парк водою, фонтани й водоспади не працюватимуть.

snake

Софиевка

Підземною річкою можна проплисти за 20 гривень

Софиевка

snake

”Софіївці” бракує вишуканих кафе та сувенірних лавок

1 травня відкрив сезон уманський парк ”Софіївка”. Він входить до програми відродження пам’яток ”Золота підкова Черкащини”.

Омела з’їдає дерева дендропарку ”Софіївка”

Софиевка

Головний садівничий уманської ”Софіївки” Наталя Томашевська показує дерева, які зрізали через омелу. Здебільшого паразит вражає найстаріші дерева.

В уманському дендропарку „Софіївка” захищатимуть ялинки від крадії

Софиевка

В уманському дендропарку „Софіївка” перед новорічними святами захищатимуть ялинки від крадіїв.

Софієвка стане кандидатом на внесення у список ЮНЕСКО

Софиевка

У грудні Національний комітет України у справах ЮНЕСКО офіційно представить Уманський дендрологічний парк „Софіївка” як кандидата на внесення у Список Світової Спадщини ЮНЕСКО.

Екскурсії в ”Софіївці” проводять сімома мовами

Софиевка

Восени екскурсію дендропарком ”Софіївка” уманчани радять починати від Золотих воріт зі сторони вул. Садової. Прямувати Алеєю каштанів до фонтану-змії. Звідти через Великий водоспад — до Єлисейських полів. Подивитися дубовий гай, позбирати там жолуді.

По дендропарку «Софиевка» будут ездить электромаршрутки

Софиевка

Национальный дендропарк «Софиевка» в городе Умань переходит на использование экологически чистого транспорта: елекромаршруток и электромусоровозов.

Объявлены победители акции "Семь чудес Украины"

Софиевка

Победителями стали: заповедник "Камянец" (Каменец-Подольский, Хмельницкая область), Киево-Печерская Лавра (г. Киев), парк "Софиевка" (г. Умань Черкасской области), заповедник "София Киевская" (г. Киев), Херсонес Таврический (г. Севастополь), Хотинская крепость (Хотин Черновицкой области), заповедник "Хортица" (Запорожье).

"Пушкинское кольцо - 2007" в Умани

Софиевка

В середине июля 2007 года, а именно с 13 по 15, на Черкасщине проходил ежегодный поэтический фестиваль «Пушкинское кольцо».
Девиз - «Да здравствует Пушкин, да скроется тьма».

Начался фестиваль 13 июля, в пятницу. Это ничуть не помешало его участникам собраться в Черкассах, а затем перебраться в Каменку, где, как известно, часто бывал Пушкин (гостил у членов «Южного общества»).

XML материал