Досвід колег-депутатів стане в пригоді

Политика

Працівники виконавчого апарату Уманської районної ради 10-12 червня 2009 року взяли участь у навчальному семінарі, організованому Березанською районною радою Миколаївської області.

Делегацію з хлібом-сіллю зустрічали заступник голови Березанської районної ради В.П. Осадчук та працівники Коблевської сільської ради на чолі з сільським головою В.М. Паничем.

У перший день семінару з соціально-економічним розвитком Березанського району гостей з Уманщини ознайомив заступник голови районної ради В.П. Осадчук, який також відповів на численні запитання.

Сільський голова с. Коблево В.М. Панич поділився досвідом вирішення питань комунальної власності, майнових відносин, земельних питань, соціальної інфраструктури.
Бюджет Коблевської сільської ради становить понад 3,5 млн. грн., завдяки чому всі соціально-економічні питання в селі успішно вирішуються.

На семінарі-навчанні йшла мова про зміцнення дієздатності територіальних громад, створення умов, за яких їх органи зможуть самостійно вирішувати питання місцевого значення, надавати послуги населенню на рівні, який відповідав би соціальним стандартам, з використанням власної матеріально-фінансової та ресурсної бази, про об’єднання зусиль районної ради та райдержадміністрації в пошуку організаційних, матеріально-технічних і фінансових ресурсів для забезпечення сталого розвитку сільських територіальних громад.
З метою обміну досвідом з питань місцевого самоврядування 12 червня делегація уманчан відвідала ще три інших сільські ради Березанського району.

oblrada.ck.ua