Вторая лига. ФК "Дніпро" Черкаси Рось" Біла Церква 4:0

Спорт

Початок матчу був за гостями, які зі стартовим свистком запропонували високий темп гри. Захисту "дніпрян" бракувало Сергія Козиря та Олексія Павелько, які через дисква-ліфікацію не могли допомогти своїй команді.

Проте, гол у ворота білоцерківців на 19-ій хвилині все швидко поставив на місце. Вадим Гонщик подачею з корнера "знайшов" голову досвідченого Юрія Грицина - скидка і Роман Ленський в один дотик вганяє м'яча в сітку воріт. За п'ять хвилин за фол в карному майданчику проти Юрія Скорохода арбітр матчу призначив одинадцятиметро-вий. З "точки" Сергій Селезньов влучив у поперечку (це вже другий нереалізований черкасцями пеналь в другому до ряду домашньому матчі).

Соло у виконанні Гонщика на 34-ій хвилині (удар по воротам після "накрутки" трьох захисників) отримало заслужений шквал оплесків від місцевих уболівальників. Вадим з капітанською пов'язкою на плечі раз по раз "рвав" лівий фланг захисту гостей. Двад-цятидворічний напівзахисник став справжнім вожаком (стукаємо тричі по дереву) ко-манди, який готовий самотужки переломити хід поєдинку.

Перед перервою гольові моменти біля воріт "Росі" сипались як з рогу достатку. Після удару головою Ленського захисник з лінії виносить шкіряну кулю, не погані шанси також мали Юрій Скороход (двічі) та Антон Крамар.

На початку другого тайму Євген Дейнеко врятував свою команду, витягнувши з під поперечки у кидку "важкий" м'яч. На відміну від голкіпера "Дніпра" воротар "Росі" Мико-ла Налікашвілі допустився дитячої помилки, якою сповна скористався Вадим Гонщик - 2:0 ! Стійка на 64-ій хвилині (удар Артема Бессалова зі стандарту) лише на мить відтер-мінувала розгром приїжджої команди. Антон Крамар з одинадцятиметрової позначки розвів покутам м'яча і голкіпера "Росі".

Завершальну переможну "крапку" у матчі, скориставшись вивіреним пасом Бессало-ва, поставив Сергій Янчук.

Радості вболівальникам додала звістка з Тернополя, де зазнала поразки 0:3 він-ницька "Нива" - головний конкурент нашої команди.

На жаль, не обійшлось і без "ложки дьогтю". Рецидив старої травми - перелом клю-чиці (на 12-ій хвилині матчу) не дозволить капітану команди Роману Поліщуку найближчим часом виводити своїх партнерів на футбольне поле.

12 тур. м.Черкаси. Центральний стадіон. 1.000 глядачів. +17оС.

Початок о 15.00. Оцінка поля - 4.

Судді: А.Кузьмін (м.Миколаїв), О.Ставнічук, Р.Криницький (обидва - м.Чернівці).

Делегат ФФУ: В.Сушко (м.Калуш).

«Дніпро»: Дейнеко (Коростишевський, 88), Сизихін, Селезньов, Єлісєєв, Ленський, (Синьогуб, 81), Фатій (Бессалов, 61), Грицина, Поліщук (Гонщик, 13), Мироненко (Удо-виченко, 52), Крамар (Дремлюк, 72), Скороход (Янчук, 75). Тренер: А.Безсмертний.

«Рось»: Налікашвілі (Кудла, 60), Клешня (Шепковський, 46), Блавацький, Зайцев (Соботюк, 60), Андрощук, Соловйов (Глушко, 84), Олійник, Юрченко, Тітомир (Ніколаєв, 53), Дорогань, Башняк. Запасні: Орєхов, Бичков. Тренер: І.Хіміч.

Голи: Р.Ленський (19), В.Гонщик (55), А.Крамар (64), С.Янчук (84).

На 25 хв. С.Селезньов не реалізував пенальті (поперечка).

Попередження: Удовиченко (66) - Тітомир (23), Андрощук (24), Олійник (31), Башняк (41), Шепковський (86).

МФК "Миколаїв"- ФК "Дніпро" Черкаси 0:0
11 тур. м.Миколаїв. Центральний міський стадіон. 800 глядачів. +15оС.

Початок о 16.00. Оцінка поля - 3.

Судді: В.Жуков, А.Береговий, О.Білокур (всі - м.Донецьк).

Делегат ФФУ: Ю.Авдєєенко (м.Луганськ).

МФК «Миколаїв»: Лавренцов, Охріменко, Васін, Ярюхін, Мигаль (Пухта, 56), Велієв, Кривой (Андрєєв, 82), Іртищев (Волков, 72), Мариненко, Матюшов, Булах (Недяк, 89).

Запасні: Радіола, Кирик, Буняк. Тренер: В.Мазараті.

«Дніпро»: Дейнеко, Сизихін, Селезньов, Єлісєєв, Ленський, Грицина (Фатій, 69), Паве-лько (Дремлюк, 79), Поліщук (Гонщик, 81), Мироненко (Удовиченко, 60), Крамар (Бес-салов, 65), Скороход. Запасні: Коростишевський, Синьогуб. Тренер: А.Безсмертний.

Попередження: Павелько (26), Скороход (36)-Васін (30), Лавренцов (40), Волков(90)

Людина в «чорному-пречорному» В’ячеслав Жуков – «злий геній» нашої команди. Ось уже четвертий матч черкаського «Дніпра» проходить за скандального суддівства цього арбітра з Донецька. Вкотре В.Жуков не дав команді з берегів Дніпра виграти.

Хронологія суддівських «затьмарень»:

5-та хв.: захисник господарів у штрафній рукою прериває простріл Юрія Скорохода;

26-та хв.: поштовх у спину Юрія Скорохода в карному майданчику;

63-тя хв.: очевидна гра рукою голкіпера МФК «Миколаїв» (на той час він уже мав у своєму активі жовту картку) за межами штрафної.

Повернімось безпосередньо до самого перебігу подій на полі Центрального міського стадіону. Перша половина гри пройшла за обопільної боротьби. На сьомій хвилині за доволі спірної нефіксації положення «поза грою» нападник миколаївців не реалізував вихід сам на сам - Дмитро Булах, намагаючись перекинути м’яча за «комір» голкіперу Євгену Дейнеку, послав снаряд вище воріт. На 13-ій хвилині Роман Поліщук, обігравши трьох миколаївських захисників, продерся до карного майданчика, проте під гострим кутом влучив у воротаря. Слід також відзначити удар Антона Крамара по центру з 18-ти метрів.

Після перерви приїжджа команда заволоділа ігровою ініціативою. Непогані шанси від-значитись мали Юрій Скороход, Роман Поліщук та Олексій Павелько. Застосувавши щільний пресинг в останні двадцять хвилин матчу, «Дніпро» замкнуло свого супротив-ника на його половині поля. Щастя було так поряд вже на доданих хвилинах: спочатку після удару Юрія Скорохода м’яч пролетів поряд зі стійкою, а потім iз десяти метрів Миколі Дремлюку не вдалося «розстріляти» ворота МФК «Миколаїв».

Нічия у Миколаєві вкрай загострила боротьбу на верхніх щабелях турнірної таблиці
_____________________________________________________________________________________________________

ФК "Дніпро" Черкаси - Нива" Вінниця 1:1

10 тур. м.Черкаси. Центральний стадіон. 500 глядачів. +9оС. Початок о 16.30. Оцінка поля - 4.

Судді: С.Березка, А.Литвин (обидва - м.Київ), А.Мотика (м.Тернопіль).

Делегат ФФУ: А.Шуренков (м.Суми).

«Дніпро»: Дейнеко, Козир, Селезньов, Єлісєєв, Ленський, Грицина (Сизихін, 58), Павелько (Дремлюк, 70), Поліщук (Гонщик, 46), Мошківський (Удовиченко, 46), Крамар (Синьогуб, 46), Бессалов (Скороход, 53). Запасний: Коростишевський.

Тренер: А.Безсмертний.

«Нива»: Бобко, Гребінник, Доценко, Заводян, Веретинський (Красій, 90+3), Рябцев (Жула, 78), Чабан (Маковійчук, 66), Паськів, Прокопович, Якубовський, Луць.

Запасні: Тросюк, Попов, Драган, Горецький. Тренер: Б.Блавацький.

Голи: Скороход (80) - Луць (35).

На 8 хв. Р.Поліщук не реалізував пенальті (воротар).

Попередження: Ленський (12), Селезньов (69) - Луць (40).

Вилучення: Козир (75).

Дощі, що заливають Україну відлякали значну глядацьку аудиторію. Винятком не стало і місто Черкаси - довгоочікуваний матч лідерів другої ліги на власні очі спос-терігали лише п'ять сотень вболівальників.

Перший тайм команди провели на високих швидкостях, суперники були налаштовані лише на перемогу. Рахунок у матчі повинні були відкривати господарі поля. На сьомій хвилині після подачі від кутового прапорця, на ближній штанзі головою м'яча підрізав Антон Крамар, а потім двічі пробивав Євген Єлісєєв: у другому випадку на заваді шкіряної кулі опинилась рука вінницького захисника. Арбітр матчу Сергій Березка вказав на одинадцятиметрову позначку. За мить всі присутні на Центральному стадіоні стали свідками неприємного "інциденту": капітан команди Роман Поліщук, не віддавши м'яча штатному пенальтисту Сергію Селезньову, сам не реалізував удар з "точки".

"Нива" провела ряд гострих атак лівим флангом черкаського захисту. Невеликі "пожежі" у власному карному майданчику все ж господарі пригасили. На 27-ій хвилині Єлісєєв виклав м'яч під удар Поліщука, проте Роману з вигідної позиції бракувало точності. За дві хвилини, Поліщук промчавши флангом у властивому для себе стилі пробив по воротам Бобка, воротар відбив м'яч перед собою і набігаючий Антон Крамар на превеликий жаль для місцевої торсиди влучив лише у стійку воріт. У наступній контратаці вінничанинсергій чабан ледь не вирвався на оперативний простріл.

Рахунок у зустрічі було відкрито на 35-ій хвилині, коли за значного скупчення футболістів Ігорю Лоцю вдалось влучити у ворота "дніпрян". До перерви гарні нагоди зрівняти рахунок мали Сергій Козир та Роман Ленський.

У перерві та на початку другого тайму тренерський штаб "червоно-біло-синіх" провів відразу п'ять замін. Команді далеко не відразу вдалось переналаштуватись. На відміну від першої сорокап'яти хвилинки друга пройшла за малоцікавої боротьби. І лише наприкінці зустрічі Вадиму Гонщику "розбудити" своїх партнерів. незважаючи на чи-сельну меншість (вилучення Козира), Вадим повів свою команду на штурм воріт "Ниви".

На 81-ій хвилині свій слаломний прохід флангом Гонщик завершив вивіреною пода-чею на Юрія Скорохода, який головою відправив "подарунок" у сітку воріт приїжджої команди.

Бойова нічия не змінила статус-кво у турнірній таблиці - черкасці продовжують випереджати свого переслідувача на два пункти.