Вторая лига. Єдність" Пліски - ФК "Дніпро" Черкаси 0:2

Спорт

К вашему вниманию обзор ряд игр сыгранный "Днепром"

Матч пройшов за несприятливих погодних умов: сильний вітер та дощ дошкуляли футболістам.

Наша команда вже у перші п’ятнадцять хвилин мала вирішити долю матчу. На третій хвилині, після подачі від кутового прапорця, Євген Єлісєєв головою пробив поряд зі стійкою воріт. Потім Юрій Скороход, якого Роман Поліщук «у розріз» вивів «сам на сам», влучив у воротаря «Єдності» Галігузова. І нарешті, на 15-ій хвилині голкіпер «Дніпра» Євген Дейнеко, прийнявши м’яча на груди за межами карного майданчика, потужно пробив по воротах свого візаві, який не обачно залишив свій пост. Феноменальний гол став унікальним - це єдиний випадок за всю історію виступів черкаської команди майстрів, коли воротар з гри здійснив результативний удар. Євген перевершив результат свого батька Анатолія - нинішнього тренера команди. Дейнеко-старший до матчу в Плісках залишався єдиним воротарем «черкасців», якому вдалося забити гол у ворота суперника. Трапилась ця подія ще за союзних часів, у 1991 році, коли Анатолій Вікторович реалізував пенальті. Як кажуть в народі: яблуко від яблуні ...

До перерви «червоно-біло-синіх» ще не раз підвела реалізація - свої нагоди змарнували Крамар, Скороход та двічі Поліщук.

Після перерви, господарям поля вдалося вирівняти гру та створити пару небезпечних моментів біля воріт приїжджої команди. Гості небезпечно гостро контратакували. На 57-ій хвилині флангову передачу мав замкнути Антон Крамар, але м’яч після удару головою пролетів поряд зі стійкою воріт. Переможну крапку за лічені хвилини до завершення матчу поставив юний Дмитро Удовиченко, який «по-дорослому» розібрався з досвідченим воротарем «Єдності» (слід віддати належне і пасові Артема Бессалова). Олег Надуда Олег Надуда

Вкотре приємно зазначити, що голи в нашій команді забивали вихованці черкаського футболу.

За рахунок кращої різниці забитих та пропущених м’ячів черкасці вперше у поточній першості України очолили турнірну таблицю. Залишається дочекатись п’ятниці, коли у двобої зійдуться лідери групи «А» - «Дніпро» та білоцерківський «Арсенал».
___________________________________________________________________________________________________________________________________

ФК "Дніпро" Черкаси ФК "Оболонь-2" Київ 3:0

Стартовий натиск господарів поля не приніс їм бажаних дивідендів. Молодіжна команда «Оболоні» вдало зцементувала підступи до власного карного майданчика, а тому для «дніпрян» єдиною зброєю залишились дальні удари. Запам’ятались постріли з-за меж карного майданчика досвідченого Юрія Грицини, капітана команди Романа Поліщука і Сергія Селезньова (в двох останніх випадках голкіперу киян Алану Дзуцеву довелось продемонструвати свою реакцію у повній мірі). І коли, здавалось, обидві команди, стомлені спекою, готові вже були піти на перерву, черкасець Роман Поліщук, «розкрутивши» захисника, з тридцяти метрів увігнав шкіряну кулю прямісінько у «дев’ятку» воріт приїжджої команди.

Після перерви перевага господарів стала виразнішою. Раз по раз небезпечні моменти виникали біля воріт «Оболоні-2»: Артем Бессалов, який дебютував у звітному матчі, з флангу на 58-ій хвилині вдало«викрутив» м’яча і - Антону Крамару залишилось лише підставити голову – 2 : 0 !

Відповідь гостей не заставила себе довго чекати – Сергій Кобзєв із вигіднішої позиції «вибачив» черкасців. На 74-ій хвилині арбітр матчу Михайло Митровський прогавив явне порушення правил у карному майданчику «пивоварів», коли нападника «червоно-біло-синіх» Антона Крамара притримали за футболку.

На доданих хвилинах господарям вдалось довершити розгром киян: прохід Романа Фатія з порушенням правил зупинив воротар «Оболоні-2». Покарання з одинадцяти-метрової позначки чітко реалізував Сергій Селезньов.
"Буковина" Чернівці ФК "Дніпро" Черкаси 2:3

Матч лідерів турніру серед команд другої ліги групи «А» очікувався з великим інтересом - черкаське «Дніпро» перевірило на міцність задекларовані керівництвом і тренерським штабом «Буковини» претензії на єдину перепустку до першої ліги.

Звітна гра, початок якої через спеку було перенесено на півгодини пізніше, вияви-лась результативною. Вже на самому початку зустрічі суперники обмінялись швидкими голами. На третій хвилині черкасець Олексій Павелько виконав удар від кутового прапорця, а Юрій Скороход головою з кута воротарської по неймовірній траєкторії переправив м’яча в дальню «дев’ятку». Господарі поля відігрались, скориставшись помилкою центральних захисників приїжджої коман-ди.

Всередині першого тайму «дніпрянин» Антон Крамар, завагавшись з ударом, не зміг реалізувати вихід віч-на-віч із воротарем. «Буковина», що володіла до перерви незначною ігровою ініціативою, змогла витиснути максимум з реалізації гольових моментів: на 44-ій хвилині після розіграшу кутового Максименко, замкнувши простріл з лінії воротарської, вивів чернівчан уперед.

Заміни, що були проведені тренерським штабом «червоно-біло-синіх» у перерві та протягом другого тайму, значно освіжили гру, адже команда додала в русі та повністю перебрала ініціативу у матчі.

На 57-ій хвилині вихованець черкаського футболу Дмитро Удовиченко результативно скористався з прострілу Вадима Гонщика - 2 : 2. Надалі Гонщик мав два реальних шанси вивести свою команду вперед (нереалізація виходу сам на сам та небезпечний дальній постріл). Господарі, загнані на свою половину поля, лише зрідка турбували воротаря «Дніпра» Євгена Дейнека.

Виявши бійцівські якості та нестримну жагу до перемоги, наша команда «вирвала» бажаний результат. Після виконання кутового досвідченим Юрієм Грициною переможний гол на 84-ій хвилині забив у падінні головою Синьогуб: Олег вийшовши на заміну наприкінці зустрічі, першим же доторком вирішив долю матчу.

Також варто відзначити вдалий дебют у складі «Дніпра» напівзахисника Сергія Сизихіна (1980 р.н., «Металург-2» Донецьк, «Закарпаття» Ужгород, «Сталь» Дніпродзержинськ, «Геліос» Харків).

ФК "Дніпро" Черкаси "Поділля-Хмельницький" 2:1

Перед грою з подільцями було деяке побоювання, чи зможуть наші футболісти відновитись після кубкового матчу зі "Сталлю". Але з перших хвилин поєдинку наші футболісти запропонували суперникові високий темп гри, що стало свідченням їх хорошої фізичної форми. Гості були не готові до такого розвитку подій і на 8 хвилині прогавили прохід Антона Крамара, який закінчився взяттям їх воріт. Після того, як дніпряни повели у рахунку, швидкості вони не скинули, але і "гольових дивідендів" від цього не отримали.

Перша половина другого тайму пройшла з мінімальною перевагою "Поділля", яку вони втілили в один гол. При нічийному рахунку гості сконцентрували свою увагу на захисних діях. Напевне, виїзна нічия їх цілком влаштовувала. Зовсім інші думки щодо цієї ситуації був невгамовний Антон Крамар, який постійно тримав у напрузі хмельницьких захисників. В одному з ігрових епізодів Вадим Гонщик, зробивши стрімкий прохід правим флангом, дав точний пас Крамару, який ефектним ударом головою забив свій другий м'яч у матчі. Після забитого голу у гравців "Дніпра" відкрилося друге дихання, і вони мали кілька нагод збільшити відрив у рахунку, але зустріч так і закінчилась із рахунком 2:1 на їх користь.

Що ж, на сьогодні можна констатувати, що тренерському штабу "Дніпра" на чолі з головним тренером Анатолієм Безсмертним вдається формування боєздатного колективу, який починає демонструвати непогану гру.