Вторая лига. ФК "Дніпро" Черкаси - Княжа-2" Щасливе 1:0

dnipro1
knyazha

За часів незалежності черкаський "Дніпро" вчетверте розпочав свій похід за пере-пусткою до першої ліги.

Тренерський штаб очолюваний Анатолієм Безсмертним в оперативному порядку продовжує формувати склад команди, адже, в літнє міжсезоння клуб залишила велика група футболістів, восьмеро з яких були гравцями основи. А тому знайомство вболі-вальників з новачками команди відбувалось безпосередньо під час календарної гри.

Вдало проведені контрольні матчі напередодні старту нової першості, а особливо змістовна та організована гра проти київського "Динамо", вочевидь, розхолодила "червоно-біло-синіх". Як наслідок безбарвна гра черкасців в першій половині гри.

В першому таймі запам'ятались удар з розвороту Антона Крамара (воротар "Княжої" Андрій Скрипник в падінні витягнув м'яча з нижнього кута), удар зі штрафного Сергія Козиря (шкіряна куля просвистіла поряд з хрестовиною воріт) та дальній постріл Сергія Янчука. Приїжджа молода команда Івана Марущака справляла гарне враження, час від часу гостро контратакуючи.

По перерві, перехід Юрія Грицини з флангу в центр дав якісний результат до тактич-ного малюнку гри господарів - ветеран команди, відомий за виступами в київському "Динамо" ще за часів чемпіонатів СРСР, вдало перебрав на себе важелі управління грою команди.

На 60-ій хвилині, після удару головою Юрія Скорохода (з виходом якого на поле посилився наступальний тиск "дніпрян") під поперечку воріт, голкіпер гостей продемонструвавши блискучу реакцію відвів загрозу на кутовий. А вже за дві хвилини футболісти з села Щасливе "привезли" собі пенальті - Олександр Варивода зіграв рукою в власному карному майданчику. Капітан команди (травма на 16-ій хвилині не дозволила Роману Поліщуку на полі виконувати свої функціональні обов'язки) Сергій Селезньов з "точки" не схибив.

Розв'язка матчу, не очікувано, настала на 88-ій хвилині у воріт господарів, коли удари в притул по черзі на себе прийняли голкіпер Євген Дейнеко та захисник Сергій Селезньов. Вже на доданих хвилинах мав подвоїти рахунок Скороход, проте "смугас-тий" оминув стійку з зовнішнього боку воріт.

1 тур. Черкаси. Центральний стадіон. 2500 глядачів. +26оС. Початок о 18.00.

Оцінка поля - 4.

«Дніпро»: Дейнеко, Грицина, Селезньов, Козир, Синьогуб, Гонщик (Єлісєєв, 46), Притуляк (Павелько, 40), Поліщук (Фатій, 16), Мошківський, Крамар (Ленський, 90), Янчук (Скороход, 56). Запасні: Коростишевський, Дремлюк. Тренер: А.Безсмертний.

«Княжа-2»: Скрипник, Воронін, Варивода, Луценко, Шимко, Куянов, Ткачук (Танчик, 60), Фєдосенко (Грицай, 73), Корольков (Рубан, 80), Демченко (Гусаров, 72), Сікор-ський (Герасимець, 46). Запасний: Литвиненко. Тренер: І.Марущак.

Гол: С.Селезньов (62 з пен.).

Попередження: Павелько(84), Скороход(88)-Шимко(40), Демченко(45), Варивода(62)

"Дніпро" програв київського "Динам

Конча-Заспа. НТБ ФК «Динамо» Київ. 100 глядачів. Початок о 17.00.

«Динамо»: Луценко (Рибка, 41), Допілка, Сабліч, Федорів, Романчук, Ель Каддурі, Зозуля (Теміле, 41), Ярмоленко (Верпаковскіс, 41), Окодува (Лисенко, 41), Морозюк, Кравець. Тренер: Ю.Сьомін.

«Дніпро»: Дейнеко (Михайлов, 41), Грицина, Селезньов (Єлісєєв, 41), Козир, Синьогуб (Бардаченко, 41; Богданов, 60); Притуляк (Павелько, 41), Гонщик (Дремлюк, 58), Поліщук (Скороход, 53), Мошківський (Ленський, 41), Крамар (Фатій, 52), Янчук (Азицький, 41). Тренер: А.Безсмертний.

Голи: О.Романчук (65), А.Кравець (77) - Єлісєєв (73).

Черкаський "Дніпро" завершив навчально-тренувальний збір матчем у Кончі-Заспі. "Червоно-біло-сині" приїхали зіграти проти "Динамо-2" Київ, але на місці з'ясувалось, що прийдеться грати проти "основи". Тренерський штаб на чолі з Юрієм Сьоміним виставив на гру футболістів, що були в запасі на матчі на Суперкубок країни проти донецького "Шахтаря". За домовленістю сторін спаринг тривав два тайми по 40 хвилин.

Дож, що розпочався перед стартовим свистом задав тон усій зустрічі. У першому таймі точилась позиційна рівна боротьба, яка втім до значних загострень біля воріт суперників не призвела.

По перерві, у складі приїжджої команди було проведено серію замін: на полі з'явились потенційні новобранці команди. Рахунок у спарингу було відкрито на 65-ій хвилині, коли ланцюгова серія помилок захисту черкасців дозволила відзначитись Артему Кравцю. За п'ять хвилин, Микола Дремлюк красивим дальнім ударом з сорока метрів влучив у хрестовину "динамівських" воріт.

Відігрались "дніпряни" на 73-ій хвилині. Удар Олексія Павелька від кутового прапорця коліном замкнув Євген Єлісєєв. І все ж останнє "слово" залишилось за господарями поля - юне дарування Артем Кравець зробив дубль, красивим обвідним ударом змусив помилитись воротаря черкасців Андрія Михайлова.

останньому товариському матчі перед початком Чемпіонату України з футболу серед команд II ліги ФК „Дніпро” Черкаси програв у гостях футболістам київського „Динамо” 1:2. Як повідомляє прес-служба черкаського клубу, планувалося, що черкасці проведуть гру з „Динамо-2”. Але з`ясувалось, що грати доведеться проти основного складу.

Тренерський штаб на чолі з Юрієм Сьоміним виставив на гру футболістів, що були в запасі на матчі на Суперкубок країни проти донецького „Шахтаря”. За домовленістю сторін спаринг тривав два тайми по 40 хвилин.

У „Динамо” відзначилися Олександр Романчук і Артем Кравець. Гол престижу в черкасців забив Євген Єлісєєв.