Перша ліга. "Дніпро" - "Дністер" 2:0.

Спорт

Dnestr

Шість матчів поспіль ФК "Дніпро" Черкаси не знав радості перемоги, тягар гарячого подиху "зони вильоту" висів над "червоно-біло-синіми". Команда з берегів Дніпра, створивши мінімум небезпечних моментів, витиснула бажану перемогу.

Активно звітну зустріч розпочали господарі поля, проте першими гострий момент створила приїжджа команда - Гілазєв скинув м'яча під удар вільному від опіки Бочкуру, проте Роман з вигідної позиції пробив надто високо від цілі. На 17-ій хвилині черкасець Андрій Деркач ефектно прокинув шкіряну кулю собі нахід, але для завершального удару не вистачило простору.

Перед перервою територіальна перевага "дніпрян" втілилась у забитий гол - Артем Мостовий, знаходячись в карному майданчику спиною до воріт, з розвороту намагався пробити голкіпера - Олександр Пучка зреагував на удар, проте першим на м'ячі був Антон Крамар, простріл якого і замкнув Петро Кондратюк.

На початку другої половини зустрічі господарі вміло пригасили наступальний порив овідіопольців, які на 68-ій хвилині "привезли" другий гол у власні ворота. Помилкою захисника вміло скористався Андрій Деркач перепасувавши м'яча Кондратюку, Петро зігравши в стінку повернув "смугастого" Деркачу - точний удар якого призвів до неймовірної радості місцевих вболівальників.

Слід віддати належне гостям, які до останніх хвилин не збирались складати зброю.

Запам'ятались дві спроби Андрія Чернова - дальній удар та удар головою поряд зі стійкою воріт, а також постріл Кирило Силича.

Також на повагу заслуговує кваліфіковане суддівство бригади арбітрів на чолі з Юрієм Ваксом (м.Сімферополь).

Щодо любителів статистики:

1) Досить вдало "дніпряни" виступають вдома: в шести матчах команда здобула чотири перемоги і два матчі звела унічию з загальним рахунком 9:0;

2) За всю історію зустрічей (шість матчів) між футбольними командами Черкас та Овідіополя, першу перемогу отримав ФК "Дніпро".