Перша ліга. "Дніпро" - "Львів" 3:0.

Спорт

lviv dnipro

Незважаючи на розгромний результат перемога господарям далась досить важко. Ефективна гра "червоно-біло-синіх" на контратаках принесла їм лаври переможця. Впевнена перемога стала своєрідним подарунком до Дня народження почесного президента ФК "Дніпро" - голови черкаської облдержадміністрації Олександра Володи-мировича Черевка.

Перша половина зустрічі не була видовищною, обидві команди провели її в пози-ційній боротьбі. А з початком другої гості, що перебувають на верхніх щабелях турнірної таблиці, намагаючись піти вперед великими силами наразились на гідну відсіч. На 50-ій хвилині після дальнього пострілу Євгена Одінцова ледь не помилився голкіпер львів'ян Бандраківський - нападнику Мостовому лиш миті не вистачило, щоб переправити шкіряну куля до сітки воріт. Навіс зі штрафного на 63-ій хвилині спричинив справжню пожежу у захисних редутах приїжджої команди - удари наносили Тарасенко та Мостовий, а завершальну крапку поставив Петро Кондратюк.

На 67-ій хвилині Євген Дейнеко-молодший в неймовірному кидку з нижнього кута витягнув "мертвий м'яч" від напівзахисника гостей Валерія Федорчука, а далі в чергове спрацювало неписане футбольне правило ... за три хвилини Євген Одінцов завершив рейд лівим флангом вивіреним пасом на Кондратюка і Петру залишилось лише підставити ногу - 2:0!

Довершив розгром льв'ян, на превелику радість місцевої торсиди, Артем Мостовий, який схоже в своїй футбольній біографії знайшов свою команду, запаливши на табло цифру "три".

Слід зазначити, що "дніпряни" у весняній частині першості України в рідних стінах в трьох матчах здобули три перемоги з загальним результатом 7 : 0.