Новини Умані: 29 листопада - 7 грудня 2007 року
29 листопада з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів відбувся міський фестиваль дітей-інвалідів "Повір у себе" для 80 дітей даної категорії, яким були вручені подарунки та солодощі.
* 30 листопада на щотижневій нараді за участю керівників органів місцевого самоврядування та виконавчих органів проаналізовано роботу управління праці та соціального захисту населення з питань надання субсидій жителям міста.
* 30 листопада на 25 - ій черговій сесії міської ради підведено підсумки виконання показників програми економічного і соціального розвитку міста та міського бюджету за 9 місяців 2007 року; проаналізовано хід виконання міських програм репродуктивного здоров'я населення м. Умань на 2006 - 2011 роки та подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006 - 2010 роки; внесено зміни до рішення міської ради від 05.01.2007 р. № 2-12/5 "Про міський бюджет на 2007 рік", затверджено план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2008 рік; ознайомлено з рішенням міської територіальної виборчої комісії про те, що згідно виборчого списку від Народної партії України депутатом міської ради став Яременко Михайло Павлович у зв'язку зі складанням за особистою заявою депутатських повноважень Побірченко Наталії Семенівни, тощо.
* 3 грудня міський голова Юрій Бодров провів особистий прийом громадян, на який звернулись 39 мешканців міста з різних питань.
* 4 грудня заступник міського голови Петро Паєвський провів нараду з питань підготовки до відзначення новорічних та різдвяних свят за участю керівників відділів, управлінь, служб міської ради та засобів масової інформації. На нараді ухвалено спільний план святкових заходів, які розпочнуться з 24 грудня Новорічними ранками в дошкільних закладах. 28 грудня планується запалення новорічних вогнів на Міській ялинці.
* 1 - 4 грудня з нагоди відзначення Міжнародного дня інваліда організовано низку культурно-мистецьких заходів: святковий "вогник" для членів громадських організацій УТОГ, УТОС, "Відродження"; Дні відкритих дверей в Будинку ветеранів та Центрі медико-соціальної та професійно-трудової реабілітації інвалідів; урочисті збори, під час яких міський голова вручив інвалідам подарунки, соціальним працівникам - грамоти виконкому за активну участь у громадському житті міста та вагомий внесок у реалізацію програми медико-соціальної і професійно-трудової реабілітації інвалідів.
* 5 грудня з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України відбулись урочисті збори, на яких заступник міського голови Петро Паєвський привітав військовослужбовців Уманського гарнізону та вручив грамоти виконкому міської ради і подарунки.
* 6 грудня в переддень відзначення Дня місцевого самоврядування відбулись урочисті збори, на яких міський голова Юрій Бодров привітав депутатів та посадових осіб управлінь, відділів, служб міської ради з святом та вручив грамоти Черкаської обласної ради, Листи подяки та почесні грамоти виконкому міської ради.
* 6 грудня на щомісячному Дні керівника за участю керівників підприємств, організацій, установ міста були розглянуті питання:
Про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку міста в листопаді 2007 року.
Про заходи щодо святкування новорічних та різдвяних свят.
Про стан містобудівної діяльності та здійснення державного контролю за дотриманням законодавства при плануванні та забудові міської території.
* 7 грудня на щотижневій нараді за участю керівників органів місцевого самоврядування та виконавчих органів проаналізовано роботу щодо виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду у 2007 р. та проінформовано про перелік об'єктів, що планується до ремонту у 2008 р.
* 7 грудня відбулось засідання містобудівної ради на чолі з міським головою Юрієм Бодровим та за участю голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Черевка, на якій презентувався проект забудови житлової групи "Греків ліс". По закінченню ради голова Черкаської обласної державної адміністрації та міський голова провели прес-конференцію для ЗМІ.
Інформація про відстеження дії регуляторних актів
Сесія міської ради від 18.10.2006 року прийняла рішення "Про затвердження тарифів на послуги водопостачання, водовідведення". Основною причиною прийняття такого рішення була невідповідність діючих на той час тарифів фактичній собівартості послуг.
Станом на 1.10.2006 року собівартість послуг з водопостачання становила 2.10 грн.м3 (з ПДВ - 2,52), з водовідведення - 1,69 грн.м3 (з ПДВ - 2,03), тоді як діючі тарифи складали з водопостачання:
для населення - 1,78 грн.м3;
для підприємств та інших споживачів - 2,21 грн.м3.
з водовідведення:
для населення - 1,50 грн.м3;
для підприємств та інших споживачів - 1,80 грн.м3
в результаті чого, за 10 місяців 2006 року збитки становили 1429 тис.грн. За результатами роботи підприємства за 2006 рік очікувалось додатково ще 285,8 тис.грн. збитків.
Тому метою даного регуляторного акта було забезпечення економічно обґрунтованих тарифів, виконання Стратегічного плану дій підприємства, реалізація інвестиційних проектів, спрямованих на покращення якості послуг, енергозбереження, беззбиткову роботу підприємства.
Отримані кошти від реалізації послуг за новими тарифами в першу чергу направлені на погашення заборгованості за електроенергію - 591,2 тис.грн., покупну воду - 118,6 тис.грн. та на проплату поточних платежів за придбання необхідних хімреагентів, металопродукцію, будівельних матеріалів, виплату заробітної плати, сплати податків та інші необхідні витрати. За цей час замінено 1,3 км водопровідних мереж на суму 50 тис.грн. та 0,3 км каналізаційних мереж на суму 25,4 тис.грн.
На реалізацію стратегічного плану з впровадження інвестиційних проектів затрачено 21,5 тис.грн., в т.ч. на виготовлення проектної документації по переобладнанню діючих хлораторних на водонасосній станції четвертого підйому та каналізаційних очисних спорудах - 10 тис.грн.; на виготовлення проектної документації по реконструкції головної каналізаційної насосної станції "Чапаєва" - 11,5 тис.грн.
Реалізація інвестиційних проектів по переобладнанню діючих хлораторних на знезараження питної води розчином гіпохлоріду натрію, замість використання зрідженого хлору, дозволить покращити якість питної води, зменшить загрозу здоров'ю людей та зменшити загрозу забруднення навколишнього середовища, так як гіпохлорід натрію не є сильнодіючою отруйною речовиною.
Про відстеження регуляторного акта, прийнятого рішенням сесії міської ради від 15.10.2006 р. № 2-7/5.
Тарифи на централізоване опалення та гаряче водопостачання для споживачів УКП "Уманьтеплокомуненерго" були введені в дію:
- для населення і інших споживачів - 18.10.2006 р.;
- для бюджетних установ - з 01.01.2007 р.
Нові тарифи дали:
- ліквідація збитковості підприємства;
- покращення технічного стану котелень, теплових мереж, механізмів;
- збільшення середньої заробітної плати по підприємству з 730 грн. до 911 грн.;
- зменшення плинності фахівців та спеціалістів.
З моменту введення в дію тарифів зросли такі статті витрат:
- газ природний для бюджетних установ з 686,0 грн. до 1021,33 грн. за 1 тис.куб.м., або у 1.5 рази;
- газ природний для інших споживачів з 740,59 грн. до 1003,8 грн. або у 1,4 раза;
- вугілля з 426,0 грн. до 580,0 грн. за 1 т, або у 1,4 раза;
- електроенергія з 0,3464 грн. до 0,4267 грн. за 1 квт/год або у 1,2 раза;
- водопостачання з 3,68 грн. до 4,28 грн. за 1 куб.м. або у 1,2 раза.
Оплата праці збільшилась в зв'язку з зростанням мінімальної заробітної плати з 375 грн. до 460 грн., або у 1,2 раза.
Постійно зростають ціни на труби, запчастини, паливно-мастильні матеріали.
В структурі витрат підприємства доля енергоносіїв (газ, електроенергія, вугілля) є найбільш вагомою і складає 75,4 %.
Рівень відшкодування діючих тарифів за 1 півріччя 2007 р. склав 86,7 %.
Тарифи на послуги КП "Комунальник" з вивезення побутових відходів затверджені рішенням міської ради № 4-7/5 від 18.10.2006 р.
На 01.08.06 КП "Комунальник" мало збитки в сумі 267,8 тис.грн. від звичайної діяльності.
Результатом впровадження тарифів є:
1.Зростання доходів в середньому на 250,4 тис.грн., що на 21,6 % більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Це дало змогу збільшити витрати на виконання послуг з вивезення відходів та збільшити середньомісячну зарплату працівникам, відповідно до Галузевої угоди і чинного законодавства, провести капітальний ремонт автотранспорту, покращити побутові умови для працівників.
2.Покращення фінансового стану підприємства. Доходи з надання послуг по приватному сектору в порівнянні з 2006 роком зросли на 52 %, зросла кількість заключених угод.
Забезпечення соціальної справедливості в питаннях розрахунків за послуги шляхом оплати мешканцями приватного сектора, організаціями і підприємствами.
Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию
www.uman.kiev.ua
Recent comments