Умань будут компьютеризировать

14 липня в Умані з робочим візитом побував голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Борис Холод, разом з ним прибула і делегація поляків на чолі з президентом фірми "Optimus" паном Кравчиком.
Під час зустрічи з міським головою Юрієм Бодровим Борис Холод розповів про головну мету візиту польських гостей. Фірма "Optimus" є одним з найкращих європейських підприємств в галузі інформаційних технологій. Основний напрямок її діяльності - це випуск комп"ютерів та програмного забезпечення до них. Керівництво цієї фірми сподівається на встановлення тісних контактів між Україною та Польщею в плані розширення ринку збуту і запезпеченні наших споживачів інформаційними технологіями. Першою ластівкою в цьому напрямку стало створення на четвертому економічному польсько-українському з"їзді, що проходив у Дніпропетровську, центру сприяння розвитку менеджменту підприємства та інвестицій. В 2002 році при сприянні фірми "Optimus" планується забезпечити десятками тисяч компьютерів освітню галузь України.
Як прозвучало на зустрічі з міським головою, польські гості мають намір зав"язати тісні стосунки з нашим містом задля забезпечення комп"ютерами різних галузей Умані.
На цій зустрічі були присутні і представники місцевих засобів масової інформаціїї, а тому кілька запитань було адресованно голові Національної ради з питань телебаченя і радіомовлення Борису Холоду з приводу порядку ліцензування телерадіоорганізацій. Борис Іванович відповів, що під час конкурсного відборусеред претендентів на ту чи іншу частоту враховуються три основних пункти - це стратегічне використання частотного ресурсу, економічний та фінансовий стан і творчій потенціал претендентів. Але при визначенні переможця конкурсу перевага надається тим компаніям, які мають достатню фінансову базу. Після офіційної частини гості побували у "Софіївці".
Умань