Перша ліга. "Дніпро" - "Севастополь" 2:0.

Черкаські вболівальники з нетерпінням очікували приїзду команди екс-наставника ФК "Черкаси" Сергія Пучкова. І протистояння та перебіг подій на футбольному полі сповна виправдали їх сподівання.

м.Черкаси. Центральний стадіон. 350 глядачів. +23оС. Початок о 16.00.

Судді: В.Нестеренко (м.Донецьк), Р.Марченко, А.Свистун (обидва - м.Чернігів).

Делегат ФФУ: О.Дігтяр (м.Полтава).

«Дніпро»: Михайлов, Стоян, Селезньов, Єлісєєв (Притуляк, 90+3), Анеліков, Данченко (Крамар, 89), Гонщик, Поліщук, Одінцов (Кіцута, 80), Хромцов (Янчук, 71), Качур (Тарасенко, 86). Запасні: Дейнеко, Хістєв. Тренер: О.Рябоконь.

ПФК «Севастополь»: Сокоренко, Волков, Сілецький (Каіка, 56), Гудзикевич, Шишкін (Коршиков, 68; Чернописький, 80), Мазуренко (Прокопенко, 46), Жабокрицький, Ківа(Писаний, 86), Шевчук, Пєсков, Ференчак.

Запасні: Науменко, Назаров. Тренер: С.Пучков.

Голи: Качур (45+1), Поліщук (83 з пен.).

Попередження: Поліщук (7), Єлісєєв (52) - Мазуренко (21).

Господарі на старті матчу створили два голевих моменти: Роман Поліщук з лівого флангу зі штрафного влучив у груди голкіперу гостей, а потім м'яч після удару з розво-роту Євгена Одінцова просвистів над "дев'яткою" воріт. Двічі на 19-ій та 45-ій хвили-нах шкіряна куля після ударів головою Руслана Качура влучала у стійку ПФК "Севас-тополь": якщо в першому випадку каркас врятував приїжджу команду, то в другому м'яч перетнув лінію воріт.

Друга половина зустрічі пройшла за повної ігрової і територіальної переваги "Дніп-ра". Севастопольські "вогнегасники" раз за разом ледь встигали ліквідовувати "пожежі" у власному карному майданчику. На 60-ій хвилині Качур з 35-ти метрів намагався перекинути воротаря Олександра Сокоренка, проте кримчанин кінчиками пальців встигає перевести загрозу на кутовий. Тут же після подачі від прапорця юний Євген Єлісєєв, що підключився до стандарту головою пробив над поперечкою воріт.

Ледь не єдиний небезпечний момент у другому таймі у гостей був на 66-ій хвилині - дальній удар Жабокрицького не застав зненацька Михайлова-молодшого.

Врешті-решт тиск на ворота кримчан завершився очікуваним голом: після фолу в карному майданчику на капітанові команди Поліщуку, сам постраждалий виконав покарання з одинадцятиметрової позначки на 83-ій хвилині матчу.

Отже, ФК "Дніпро" отримав впевнену перемогу 2:0 і піднявся на два турнірних щабелі.