Новини Умані: 20 серпня - 24 серпня 2007 року

Новости города

20 - 24 серпня в місті з нагоди відзначення Днів Державного Прапора України та Незалежності України проведено низку культурно-мистецьких та спортивних заходів.

В закладах культури, підліткових клубах за місцем проживання організовано тематичні вечори, ранки, конкурси, вікторини, інші заходи. Відділом культури Уманської міської ради проведена робота щодо оформлення тематичних виставок у всіх бібліотеках та краєзнавчому музеї міста.

22 серпня в міському Будинку культури відбулись урочисті збори за участю депутатів міської ради, керівників та представників трудових колективів міста, громадських організацій та міських осередків політичних партій, на яких перший заступник міського голови Володимир Віблий привітав усіх учасників зборів та уманчан зі святом, вручив державні нагороди та грамоти виконкому. По завершенню урочистої частини зборів учасники мали можливість переглянути святковий концерт.

23 серпня традиційно відбулось покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку та Обеліску Слави.

24 серпня центральним заходом стала загальноміська виставка квітів, в якій брали участь трудові колективи підприємств, організацій, установ охорони здоров'я, навчальні заклади, громадські організації міста. Також організовано фестиваль дитячої та юнацької творчості "Добридень тобі, Україно моя!" та спортивні змагання з різних видів спорту. У вечірній час на центральній площі міста відбувся святковий концерт за участю гурту "Усмішки друзів".

21 серпня заступник міського голови, начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер провела зустріч з керівниками житлово-комунальних підприємств, надавачами комунальних послуг, на якій проаналізовано стан підготовки міста до осінньо-зимового періоду та проплати за енергоносії. Участь у заході взяв перший заступник міського голови Володимир Віблий.

23 серпня на черговому засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради проаналізовано хід виконання рішення міської ради від 30.05.2007 р. № 3.12-20/5 "Про програму розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2007 - 2011 роки"; надано дозволи на розміщення об'єктів торгівлі, на укладання угод, що потребують нотаріального посвідчення; розглянуто заяви громадян з житлово-комунальних питань, про оформлення права власності, про надання матеріальної допомоги; прийнято рішення про вивчення, роз'яснення та впровадження Соціальних ініціатив Президента України, власних соціальних ініціатив.

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию
www.uman.kiev.ua