Новини Умані: 2 серпня - 17 серпня 2007 року

Новости города

2 серпня на щомісячному Дні керівника було проаналізовано питання щодо виконання програми соціально-економічного розвитку міста за липень 2007 року; проінформовано про хід підготовки закладів освіти до нового навчального року та загальноміських заходів до Дня Незалежності, а також про виконання робіт щодо санітарної очистки території міста, освітлення та підготовку комунального підприємства до роботи в осінньо-зимовий період.

3 серпня на нараді за участю керівників органів місцевого самоврядування, виконавчих органів здійснено аналіз епідеміологічного фону в місті.

6 серпня в місті відбулись збори громадян з питань доцільності всеукраїнського референдуму щодо концепції нової Конституції України, розширення народовладдя, формулювання питань, що пропонуються на нього винести, та утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму. Всього зареєстровано було 291 особа. Участь у зборах взяв народний депутат Верховної Ради України ІV і V скликань Петро Кузьменко.

8 серпня заступник міського голови Петро Паєвський провів засідання міської робочої групи обліку виборців на позачергових виборах до Верховної Ради України 30 вересня 2007 р., на якому ознайомлено з рішенням виконкому міської ради від 06.08.2007 р. № 330 "Про міську робочу групу обліку виборців на позачергових виборах до Верховної Ради України 30 вересня 2007 р.", календарним планом заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України та вказано на здійснення повноважень згідно вимог чинного законодавства.

9 серпня на черговому засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради надано дозволи на розміщення об'єктів торгівлі, на укладання угод, що потребують нотаріального посвідчення; розглянуто заяви громадян з житлово-комунальних питань, про оформлення права власності, про надання матеріальної допомоги; зареєстровано Статут об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "БСД".

10 серпня на нараді за участю керівників органів місцевого самоврядування, виконавчих органів проінформовано про стан розрахунків за енергоносії КП "Уманьтеплокомуненерго".

13 - 17 серпня проведено огляд стану готовності дошкільних виховних закладів та шкіл міста до нового навчального року. Комісію очолював заступник міського голови Петро Паєвський. Підсумки огляду будуть підведені на загальноміській педагогічній конференції 28 серпня 2007 р.

14 серпня перший заступник міського голови Володимир Віблий провів нараду за участю керівників управлінь, відділів, служб міської ради, Уманського МВ УМВС України в Черкаській області, дільничних інспекторів міліції, голів квартальних комітетів. На нараді було розглянуто питання співпраці органів місцевого самоврядування та дільничних інспекторів міліції а також обговорені соціальні ініціативи Президента України.

15 серпня заступник міського голови Петро Паєвський провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 16 - ї річниці незалежності України, на якому керівники структурних підрозділів прозвітували щодо проведеної роботи щодо підготовки урочистих, спортивно-масових, святкових заходів та традиційної міської виставки квітів.

17 серпня на нараді за участю керівників органів місцевого самоврядування, виконавчих органів проінформовано про стан готовності закладів освіти до нового навчального року.

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию
www.uman.kiev.ua