Новини Умані: 18 червня - 14 липня 2007 року

Новости города

18 червня міський голова Юрій Бодров провів особистий прийом громадян на який звернулось 49 мешканців міста з різних питань.

* в цей же день відбулось засідання організаційного комітету на чолі з заступником міського голови, головою оргкомітету Петром Паєвським з відзначення Дня Незалежності України та Дня міста. В ході засідання були визначені основні заходи та внесені пропозиції щодо підготовки та відзначення цих свят.

* Заступник міського голови Галина Прудникова провела нараду по результатах рейдів - перевірок стану обслуговування уманчан приватними перевізниками (таксі). В центрі уваги було питання щодо недопущення порушення транспортного законодавства та підвищення рівня культури обслуговування пасажирів. За підсумками наради прийнято рішення приймати скарги і пропозиції від уманчан за телефоном : 3-72-78 та оперативно вживати дієвих заходів.

22 червня в день 66-ої річниці початку Великої Вітчизняної війни міський голова, члени виконкому, депутати міської ради, представники трудових, педагогічних колективів, громадськість міста поклали вінки та квіти до Обеліску Слави і вшанували пам'ять полеглих в боях за Батьківщину хвилиною мовчання.

* Цього ж дня в міськвиконкомі відбулась прес-конференція на тему "Про хід виконання програми благоустрою", участь брали керівники підприємств комунального господарства міста та 10 журналістів місцевих засобів масової інформації.

22 червня в раках підготовки до зими в місті Умані пройшло ІІІ -є виїзне засідання оперативного штабу з питання перевірки виконання заходів щодо підготовки об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 років, яке провів заступник міського голови Черкаської облдержадміністрації, голова штабу Володимир Бєлий. Участь брали міський голова, керівники підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, соціальної сфери області, міста та районів Уманського, Монастирищенського, Тальнівського, Христинівського, близько 70 осіб.

24 червня в місті Умані пройшла низка святково - розважальних заходів з нагоди Дня молоді. Юнаків та дівчат міста привітали заступник міського голови Петро Паєвський та голова постійної комісії з питань молодіжної політики Уманської міської ради Наталія Побірченко.

27 червня на центральному стадіоні міста пройшло свято День випускника - 2007. 786 випускників загальноосвітніх шкіл Умані вирушили в доросле життя. Юнаків та дівчат з святом привітав міський голова Юрій Бодров, депутат обласної ради Анатолій Ліпкан та начальник відділу освіти Валентина Новак.

5 липня на Дні керівника розглядались питання про виконання програми соціально-економічного розвитку міста в червні 2007 року, організацію виплат субсидій на житлово-комунальні послуги, про хід виконання програми профілактики та боротьби із злочинністю.

7 липня в місті відбувся фестиваль етноліто Івана Купала в "Софіївці", ініціатором якого виступив Микола Томенко - заступник голови Верховної Ради України, організаторами - Фонд "Справедлива країна" Національна радіокомпанія України. Під час святкування було оголошено 21 - пам'ятку - номінанта на звання 7 Чудес України, серед яких Національний дендрологічний парк "Софіївка". Гостями фестивалю були заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко, голова державної служби туризму і курортів Анатолій Пахля, міський голова Юрій Бодров, голова обласної ради Володимир Гресь та інші. У святковому концерті виступили Народна артистка України Ніна Матвієнко та Наталя Сумська, Ірина Шинкарук, Анжеліка Рудницька, Юлія Рай та інші професійні артисти.

11 липня в місті відбулась 22 сесія міської ради V скликання на якій було заслухано та ухвалено звіт міського голови, міської ради та виконавчих органів за період з 16 травня 2006 року. Також розглянуто питання про доповнення плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2007 рік, утворення відділу ведення державного реєстру виборців, внесення змін до Програми приватизації об'єктів міської комунальної власності на 2007 рік, про передачу в комунальну власність трансформаторної підстанції № 274, списання з балансу та приймання на баланс ДЮСШ №1 основних засобів, затвердження Положення про відділ комунального господарства, матеріалів попереднього погодження місць розташування об'єктів, про розгляд звернень підприємств, установ та громадян з питань землекористування, приватизації земельних ділянок, встановлення меж зони санітарної охорони водозабору ВАТ "Уманьферммаш". Затверджено перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, дано дозволи на продаж ряду земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

12 липня на черговому засіданні виконкому затверджено статут Уманського дитячого будинку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку змішаного компенсуючого типу; надано дозволи на розміщення об'єктів торгівлі, будівництво та реконструкцію; на укладання угод, що потребують нотаріального посвідчення; розглянуто заяви громадян з житлово-комунальних питань, щодо оформлення права власності, надання матеріальної допомоги тощо.

14 липня з ініціативи Черкаської обласної руської національно-культурологічної громадської організації в місті пройшов черговий етап ІV Всеукраїнського літературного фестивалю "Пушкинское кольцо", який охоплює міста Черкаси, Кам'янка, Умань та с. Козацьке. У фестивалі, який передбачав конкурсні програми, поетичні ігрища, екскурсії, взяли участь поети з міст Умань, Київ, Черкаси, Кіровоград, Вінниця, Луганськ, Сєвєродонецьк, Москва та Санкт-Петербург.

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию
www.uman.kiev.ua