Обзор контрольных матчей "Днепр" Черкассы

"Днепр" готовится к новому сезону в 1 лиге.

ФК "Дніпро" Черкаси - "Рось" Біла Церква (3:1)
Центральний стадіон. 150 глядачів. Початок о 18 год.

«Дніпро»: Дейнеко (Панічев, 77), Стоян (Гордей, 77), Тарасенко (Янчук, 71), Селез-ньов, Анеліков (Мостовой, 77), Поліщук (Бойко, 65), Завершинюк (Єлізеєв, 46), Дан-ченко (Крамар, 65), Козир, Качур (Хромцов, 41; Анеліков, 80), Пахолюк (Одінцов, 46).

Голи: Р.Поліщук (5, з пен.), Р.Пахолюк (45+2), А.Крамар (73, з пен.) - Д.Косяков (39).

Це був останній контрольний матч черкаського "Дніпра" перед стартом шістнадцятої першості України. Гра проти друголігової "Росі" з Білої Церкви пройшла за повної ігрової та територіальної переваги нашої команди.

Рахунок у матчі було відкрито на п'ятій хвилині, коли Роман Поліщук покарав голкіпера гостей з 11-ти метрової позначки за порушення у карному майданчику проти Руслана Качура. Двічі на 13-ій та 16-ій хвилинах спарингу мав відзначитись Пахолюк, проте спочатку Роман не скористався черговою помилкою на виході воротаря "Росі", а потім після ідеального пасу капітана команди Романа Поліщука схибив з 12-ти метрів.

Єдиний "момент" за першу половину зустрічі гості використали на сто відсотків - Денис Косяков з-за меж "штрафної" перекинув "за комір" Євгену Дейнеко шкіряну кулю.

Проте, "дніпряни" ще до перерви відновили статус-кво - на доданих арбітром хвилинах молдавський легіонер Олег Хромцов "знайшов" пасом Пахолюка, який по центру розстріляв голкіпера білоцерківців.

В середині другого тайму за гру рукою вдруге приїжджа команда була покарана ударом з "точки": на цей раз відзначився Антон Крамар. На 86-ій хвилині лише ціною червоною картки захисникові "Росі" вдалось зупинити слаломний прохід Андрія Гордея, а на останній хвилині міг відзначитись юний Павло Бойко, його удар головою в падінні зневілював воротар гостей.

"Оболонь" Київ - ФК "Дніпро" Черкаси (1:0)

смт.Буча. Стадіон «Ювілейний». 100 глядачів. Початок о 18 год.

«Дніпро»: Михайлов, Стоян (Безсмертний, 60), Селезньов, Хістєв, Козир, Поліщук (Тарасенко, 81), Сухомлинов, Гонщик (Крамар, 19; Янчук, 60), Синєгуб (Мостовий, 71), Качур, Пахолюк (Гордей, 71; Бойко, 85).

Гол: К.Коваленко (66).

Вилучення з правом заміни: Пахолюк (69) - Кармаліта ("Оболонь", 69).

Черкасці прагнули реабілітуватися за нищівну поразку від вищолігового "Арсеналу".

Спаринг видався бойовим, обидві команди продемонстрували змістовну гру.

Перший небезпечний момент виник на 15-ій хвилині, коли опорний захисник "дніпрян" Сухомлинов з лінії карного майданчика "вистрілив" під поперечку воріт, проте голкіпер "Оболоні" перевів загрозу на кутовий. На 25-ій хвилині при подачі кутового у протилежних воріт Лень головою пробив поряд зі стійкою воріт Михайлова-молодшого. За десять хвилин, розібравшись з двома захисниками "пивоварів", прогресуючому Антону Крамару бракувало точності при завершальному ударі. В кінцівці першої половини зустрічі команди обмінялись гострими контрвипадами - у черкасців реальну нагоду відзначитись мав Качур, а у номінальних господарів поля Кармаліта, після удару якого головою Михайлову лише в карколомному кидку вдалось врятувати свою команду.

На 66-ій хвилині був забитий єдиний гол, після навісі зі стандарту Костянтин Коваленко безперешкодно головою вразив ворота "Дніпра". Наші гравці доклали чимало зусиль, щоб зрівняти рахунок у матчі, проте Качур та двічі Козир не скористались слушними нагодами вразити ціль.

Останній контрольний матч у ході підготовки до нового сезону "Дніпро" Черкаси орієнтовно проведе 13-14 липня.

* * *

На дві години раніше на тренувальній базі ФК "Оболонь" відбулась зустріч других складів команд. "Оболонь-2", що виступає у другій лізі була сильнішою за наших резервістів 3 : 2. Програючи після першої половини зустрічі з рахунком 0 : 3, наші хлопці знайшли в собі сили сквитати два м'ячі - Крамар (64 хв.) та Янчук (88 хв.)
______________________________________________________________________________________________________________________________________

"Арсенал" Київ - ФК "Дніпро" Черкаси (4:0)

Олімпійська база «Святошин». 50 глядачів. Початок о 11 год.

«Дніпро»: Михайлов (Дейнеко, 46), Стоян (Мостовий, 46), Тарасенко (Селезньов, 46), Хістєв (Єлісеєв, 71), Анеліков (Завершинюк, 46), Поліщук (Синєгуб, 46), Козир, Сухомлинов (Гонщик, 46), Бойко (Одінцов, 46), Качур (Крамар, 46), Пахолюк (Хромцов, 46; Гордей, 79; Погорєлов, 84).

Голи: Марцвеладзе (17, 35), Селезньов (41), Симоненко (70).

Захист черкаського "Дніпра" в повній мірі відчув на собі різницю між рівнем гри команд першої та вищої ліг. Створивши велику кількість голевих моментів, у першому таймі кияни тричі вразили ворота Михайлова (двічі відзначився орендований у київського "Динамо" Отар Марцвеладзе). Два голевих моменти створив і черкаський "Дніпро": на 28-ій хвилині фланговий простріл мав замикати Роман Пахолюк, а на 30-ій хвилині після розіграшу кутового Руслан Качур головою пробив поряд зі стійкою.

В другій половині зустрічі тренерські штаби обох команд задіяли найближчий резерв та виконавців, які перебувають на оглядинах. На 59-ій хвилині молдавський легіонер Олег Хромцов, увірвавшись на швидкості до карного майданчика, пробив у ближній кут, проте голкіперу "Арсенала" вдалось відвести загрозу на кутовий і, відразу ж, після подачі від кутового прапорця удару головою юного Завершинюка бракувало точності. Гол-красень екс-гравця одеського "Чорноморця" на 70-ій хвилині остаточно вбив інтригу у матчі.

"Десна" Чернігів - ФК "Дніпро" Черкаси (1:2)

.Чернігів. Стадіон «Хімік». 60 глядачів. Дощ. Вітер. Початок о 18 год.

«Дніпро»: Михайлов (Дейнеко, 46), Мостовий (Стоян, 46), Козир (Тарасенко, 46), Селезньов (Хістєв, 46), Анеліков (Кобизський, 76), Синєгуб (Поліщук, 46), Гонщик (Сухомлинов, 46), Завершинюк (Крамар, 46; Безсмертний, 85), Одінцов (Бойко, 46), Пахолюк (Хромцов, 46), Янчук (Качур, 46; Гордей, 87).

Голи: Гончаров (44) - Пахолюк (79), Качур (84).

Попередження: Завершинюк (4).

Контрольну зустріч команди розпочали дещо сумбурно за невеликої переваги господарів. Перший небезпечний момент виник на 17-ій хвилині - нападник "деснянців" Гончаров з шести метрів не сильно "на техніку" пробивав у ближній кут, але Михайлов в падінні ліквідував загрозу. За чотири хвилини у протилежних воріт Сергій Янчук, отримавши м'яча з флангу від Одинцова, який вже вдруге перебуває в тренувальному таборі черкасців, з кута карного майданчика пробив вище воріт. На 28-ій хвилині вихованцю драбівського футболу Олегу Синєгубу під час флангової подачі ледь не допоміг порив вітру: шкіряна куля влучила у поперечку воріт чернігівців. Рахунок у матчі було відкрито за хвилину до перерви - під час кутового високорослий Гончаров потилицею вразив ворота "Дніпра".

На другу половину зустрічі наша команда вийшла з великим бажанням відігратись. Не погані шанси відзначитись мали Поліщук (удар зі штрафного), Стоян (дальній постріл), Пахолюк та Качур. Проте, значну територіальну та ігрову перевагу "дніпрянам" вдалось втілити лише під завісу матчу. Спочатку на 79-ій хвилині, скориставшись неузгодженістю дій воротаря і захисника "Десни" Роман Пахолюк реалізував вихід один в один, а за п'ять хвилин, після подачі від кутового прапорця, Качур головою увігнав другий м'яч у сітку воріт господарів. Реальну нагоду звести матч до нічийного рахунку за три хвилини до фінального свистка втратив нападник чернігівців, пробивши поряд зі стійкою воріт.

У звітному контрольному матчі тренерський штаб "червоно-біло-синіх" переглянув групу молодих гравців 1988-1990 р.н., вихованців київського РВУФК.