Новини Умані: 4 червня - 15 червня 2007 року

Новости города

4 червня міський голова Юрій Бодров провів особистий прийом громадян на який звернулось 48 мешканців міста з різних питань: ремонт житла, ремонт і благоустрій, вулиць, доріг, розв'язання питання забезпечення водопостачанням мікрорайону Софіївської слобідки , надання дозволу на встановлення індивідуального опалення, виділення земельної ділянки під будівництво, підведення природного газу до приватного будинку, надання матеріальної допомоги тощо. Частину питань було вирішено відразу, по інших були дані доручення керівникам структурних підрозділів міської ради. Їх виконання взято на контроль.

6 червня в рамках підготовки до зими міський голова провів виїзні наради на котельні КП "Уманьтеплокомуненерго" по вул. Енергетичній,14 та на базі КП "Комунальник". Начальники технічних, економічних служб підприємств житлово-комунальної сфери міста, земельного відділу, управління архітектури і містобудування та інші доповіли про вже проведену роботу та проблемні питання над розв'язанням яких зараз працюють. Міським головою поставлені завдання: покращення роботи щодо проплати споживачами за теплову енергію, благоустрою міста, ремонту доріг, заключення договорів по вивозу сміття у приватному секторі, вирішення питання виділення землі під полігон для твердих побутових відходів та нове кладовище.

7 червня на щомісячному Дні керівника було проаналізовано виконання програми соціально-економічного розвитку міста в травні 2007 року; проінформовано про закінчення навчального року в системі освіти та підготовку до навчального року 2007-2008, а також про розвиток журналістської справи в місті. З нагоди Дня журналіста представникам засобів масової інформації вручено грамоти міськвиконкому.

13 червня в міському будинку культури відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника. Міський голова Юрій Бодров привітав працівників медичних установ міста, вручив грамоти міськвиконкому та вручив реєстр на фінансування з міського бюджету придбання машини швидкої допомоги.

Цього ж дня в міській лікарні відбулась презентація книги "Лікар - легенда" про акушера-гінеколога, Почесного громадянина Умані Олександра Прокоповича Малюшка.

14 червня на засіданні виконкому міської ради розглядались питання про хід виконання рішення виконкому "Про програму розвитку загальної середньої освіти в м.Умані на 1999-2010 роки", про проведення міського свята випускників загальноосвітніх навчальних закладів, ухвалено рішення про відзначення 16-ої річниці незалежності України, про проведення Дня міста, були надані дозволи на розміщення об'єктів торгівлі, реконструкцію, будівництво, затверджені акти державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію житлових будинків, затверджено план роботи виконкому на ІІ півріччя 2007 року.

15 червня відбулась нарада на чолі з міським головою з питання якості води, що поступає в місто по водогону Біла Церква - Умань. А також в рамках підготовки до літніх канікул та оздоровлення дітей головний спеціаліст відділу житлового господарства доповів про впорядкування дитячих майданчиків та організацію літнього відпочинку дітей за місцем проживання

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию
www.uman.kiev.ua