Новини Умані: 21 по 26 травня 2007 року

Новости города

21 травня в рамках акції, ініційованої Асоціацією міст України, заступником міського голови Галиною Прудніковою проведена прес-конференція за участю керівників управлінь, відділів, служб міської ради, на якій обговорювався Закон України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" та необхідність внесення до нього змін.

22 травня з нагоди 146 - ї річниці перепоховання праху Великого Кобзаря в місті відбулась низка культурно-освітніх заходів.

Міський голова Юрій Бодров, депутати та керівники структурних підрозділів міської ради, представники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та громадськості міста поклали вінки і квіти до пам'ятника Т.Г.Шевченка. В Краєзнавчому музеї, бібліотеках міста було розгорнуто виставки, організовано екскурсії, в навчальних закладах міста проведено конференції, засідання "круглого столу" на дану тематику. В Картинній галереї відбувся виступ Уманського міського камерного хору.

24 травня на черговому засіданні виконкому затверджено акти державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію магазинів за адресами: вул. Урицького, 32, вул. Леніна,53, вул. Леніна, 48; створено комісію з контролю за залученням та використанням коштів спеціального цільового фонду фінансування оплачуваних громадських робіт учнівської та студентської молоді; надано дозволи на розміщення об'єктів торгівлі, будівництво та реконструкцію; на укладання угод, що потребують нотаріального посвідчення; розглянуто заяви громадян з житлово-комунальних питань, щодо оформлення права власності, надання матеріальної допомоги; зареєстровано зміни до Статуту Міського товариства "Союз-Чорнобиль" тощо.

26 травня місто відвідав голова Всеукраїнської організації громадський рух "Народна самооборона" Юрій Луценко і виступив перед уманчанами.

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию
www.uman.kiev.ua