Новини Умані

Новости города

21 березня на базі Уманського дитячого будинку пройшов обласний семінар директорів шкіл-інтернатів на тему: «Наступність у роботі дитячих будинків та шкіл-інтернатів щодо підготовки дітей до активного входження в соціум». В роботі семінару взяли участь заступник міського голови Петро Паєвський, начальник відділу освіти Валентина Новак та заступник начальника Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський.

22 березня на черговому засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради затверджено заходи щодо реалізації в місті у 2007 році третього етапу Стратегії подолання бідності; надано дозволи на розміщення об’єктів торгівлі, будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію; на укладання угод, що потребують нотаріального посвідчення; розглянуто заяви громадян з житлово-комунальних питань, оформлення права власності, надання матеріальної допомоги.

23 березня на щотижневій нараді за участю керівників управлінь, відділів, служб міської ради, органів виконавчої влади розглянуто питання про стан безпеки дорожнього руху в місті, поставлені завдання перед структурами, причетними до нього, щодо покращення цієї роботи.

23 березня відбулась прес-конференція за участю начальника управління Пенсійного фонду України в м. Умані Анатолія Кузнеця, на якій висвітлено питання про стан пенсійного забезпечення в місті.

24 березня з нагоди Дня спорту в Уманському державному педагогічному університеті відбулось спортивне свято «Спортивним бути здорово!», в якому взяли участь понад 300 спортсменів міста, що змагалися в різних видах спорту. Із словами вітання до учасників свята звернувся заступник міського голови Петро Паєвський.

24 березня з метою виявлення та підтримки творчо-обдарованої молоді в приміщенні міського Будинку культури відбувся традиційний огляд-конкурс дитячої художньої творчості «Грайлива веселка», в якому взяли участь близько 300 учнів загальноосвітніх шкіл міста.

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию.