Новини Умані

Новости города

10 березня з нагоди відзначення 63 – ї річниці визволення м. Умані від німецько-фашистських загарбників відбувся мітинг за участю членів міської громади, на якому виступили Бодров Ю.І., представники ветеранів та військовослужбовців. Після покладання вінків і квітів до Обеліску Слави в міському Будинку культури відбувся святковий концерт.

13 березня в місті відбулось розширене засідання медичної ради відділу охорони здоров’я, на якому підведено підсумки діяльності закладів охорони здоров’я у 2006 р. та визначено пріоритетні напрямки роботи на цей рік. В роботі ради взяли участь міський голова Юрій Бодров, перший заступник начальника Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської облдержадміністрації В’ячеслав Долецький.

13 березня в м. Києві відбулась презентація книги «Мистецький Олімп України». Це іміджеве видання загальноукраїнського проекту, який отримав позитивне схвалення не тільки серед професіоналів у сфері мистецтва і культури України, а й серед ділових кіл іноземних держав. До цієї енциклопедії ввійшли сторінки про творчі колективи Умані: міський камерний хор (худ. керівник Ятло Л.П.), дитячий хор фонду культурно-освітніх ініціатив «АЕДА» (худ. керівник Ятло Л.Г.), Уманське обласне музичне училище ім. П.Д.Демуцького (директор Мельник П.І.). Окрім творчих колективів до книги включені матеріали про осіб, які приділяють значну увагу розвитку мистецтва, надають йому фінансову підтримку, серед яких і міський голова Юрій Бодров.

15 березня на черговій 15 сесії міської ради V скликання підведені підсумки виконання показників програми економічного і соціального розвитку міста за 2006 р.; внесені зміни до рішень міської ради «Про міський бюджет на 2007 р.», «Про місцеві податки і збори», «Про програму профілактики злочинності в м. Умані на 2006 – 2010 роки»; затверджені положення про торговий відділ, відділи культури та з питань фізичної культури і спорту; розглянуті звернення громадян, підприємств, установ з питань землекористування, приватизації земельних ділянок тощо.

1 березня народний депутат України Петро Цюрко (Партія регіонів) провів особистий прийом громадян, на який звернулось близько 50 осіб з різних питань.

3 березня з ініціативи громадської організації «Спілка жінок міста Умані» підведено підсумки щорічного конкурсу «Жінка року» в 11 номінаціях. За 8 років діяльності громадської організації було відзначено 85 жінок міста. Міський голова Юрій Бодров привітав переможниць конкурсу та вручив квіти і подарунки.

5 березня з нагоди відзначення 193 – ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка відбулись урочисті збори за участю керівництва виконкому, депутатів міської ради, представників трудових, педагогічних та студентських колективів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та громадськості міста.

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию.