Новини Умані

Новости города

13 лютого на позачерговій 13 – ій сесії Уманської міської ради було розглянуто такі питання:

Про регулювання окремих питань у сфері містобудування та земельних відносин і забезпечення сталого розвитку ринку земель.
Про реформування житлово-комунального господарства в місті.
Про створення тимчасової контрольної комісії.

14 лютого народний депутат України Петро Кузьменко (БЮТ) провів прес-конференцію, на якій висвітлено питання щодо основних напрямків роботи фракції БЮТ у Верховній Раді України та дав відповіді на запитання журналістів. Також народний депутат провів особистий прийом громадян, на який звернулось 15 осіб з різних питань.

15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в місті відбувся мітинг, на якому міський голова Юрій Бодров вручив воїнам-інтернаціоналістам Почесні грамоти міськвиконкому, ордер на квартиру та матеріальну допомогу. Цього ж дня з ініціативи Об’єднаної ради воїнів-інтернаціоналістів Уманщини, яку очолює Олег Зайченко, в приміщенні аграрного ліцею відбувся фестиваль патріотичної пісні за участю учнів професійних ліцеїв області. Переможці нагороджені цінними призами, а учасники – дипломами.

21 лютого з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни та 20 – ій річниці з дня створення міської організації ветеранів війни і праці покладено вінки і квіти до Обеліску Слави і пам’ятника І.Д.Черняховському та проведено урочисті збори за участю представників міської влади, трудових, педагогічних та студентських колективів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, особового складу Уманського військового гарнізону та громадськості міста. Міський голова привітав присутніх зі святами і вручив державні нагороди та Почесні грамоти.

22 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради підведено підсумки виконання показників програми економічного і соціального розвитку та бюджету міста за 2006 рік, надано дозволи на розміщення об’єктів торгівлі та амбулаторії урологічного прийому, також на будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію; на укладання угод, що потребують нотаріального посвідчення. Розглянуто заяви громадян з житлово-комунальних питань, оформлення права власності, надання матеріальної допомоги; затверджено титульні списки на використання коштів цільового фонду міської ради на 2007 рік, на капітальний і поточний ремонт та утримання об’єктів благоустрою і зелених насаджень міста на 2007 рік, внесено доповнення до статутів: комунального підприємства „Телекомпанія Умань” (додається), редакції радіомовлення м. Умані і Уманського району, міського Будинку культури ім. Ю.К.Смолича.

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию.