Новини Умані

Новости города

6 лютого в місті відбулись збори ветеранів військової служби (всього 230 осіб), в яких взяли участь секретар виконкому Валерій Рюмік, керівники управління праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України в м. Умані, філії Ощадного банку в м. Умані, Уманського об’єднаного міського військового комісаріату, представники громадських організацій: Спілки офіцерів, міської організації ветеранів, Союзу радянських офіцерів м. Умані, Всеукраїнської спілки радянських офіцерів м. Умані, Уманської міської організації Спілки Офіцерів України, пенсіонери військової служби і органів внутрішніх справ. Відповідно до порядку денного були розглянуті питання про соціальний захист та пенсійне забезпечення ветеранів і пенсіонерів ЗСУ та правоохоронних органів, патріотичне виховання молоді, вступ України в НАТО.

7 лютого перший заступник міського голови Володимир Віблий провів засідання комісії виконкому з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю керівників управлінь, відділів, служб міської ради, підприємств, установ та організацій, що відповідають за водоймища та гідроспоруди на них. Були розглянуті наступні питання:

Аналіз дій органів управління комісії та відповідних структурних підрозділів під час пропуску весняної повіні, льодоходу та паводків у період 1998 – 2006 р.р., готовність до паводку у 2007 р.;
Технічний стан гідроспоруд на водоймищах міста та їх готовність до паводку в 2007 р.;
Евакуаційні заходи у сезон можливого затоплення на випадок стихійного лиха;
Матеріально-технічне забезпечення протипаводкових заходів та організація харчування евакуйованого населення.
На засіданні керівникам вказано на необхідність забезпечення готовності матеріально-технічного складу підприємств, установ, організацій до можливого паводку і проведення організаційних та інженерно-технічних заходів з метою попередження надзвичайних ситуацій.

8 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради проаналізовано стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в структурних підрозділах міської ради та комунальних підприємствах і організаціях міста, надано дозволи на розміщення об’єктів торгівлі, будівництва, капітального ремонту та реконструкцію, на укладання угод, що потребують нотаріального посвідчення; розглянуто заяви громадян з житлово-комунальних питань, оформлення права власності, надання матеріальної допомоги; зареєстровано Статут об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Освітянин”.

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию.