Новини Умані

Новости города

22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності України міський голова Юрій Бодров, депутати та керівники структурних підрозділів міської ради, представники трудових та педагогічних колективів міста, громадських організацій та політичних партій поклали вінки і квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка. Цього ж дня з нагоди визначної події в історії України відбулась міська наукова конференція на тему: «Україна – єдина соборна держава» за участю представників відділів, управлінь, служб міської ради, науковців та місцевих засобів масової інформації, на якій висвітлено розвиток ідеї соборності в українській суспільно-політичній думці, історичне значення та уроки Акту Злуки УНР і ЗУНР.

23 січня в загальноосвітній школі № 4 та дошкільному закладі № 14 було здано в експлуатацію котельні на газовому опаленні, кошти на будівництво та підключення яких були виділені з міського бюджету.

23 січня під головуванням заступника міського голови Петра Паєвського відбулось засідання організаційного комітету, присвяченого 20 – ій річниці міської організації ветеранів, на якій затверджено заходи щодо відзначення цієї події.

23 січня лекторсько-інформаційна група на чолі з міським головою провела зустріч з трудовим колективом ВАТ «Уманьферммаш», на якій працівників заводу ознайомлено з підсумками виконання програми соціально-економічного розвитку та бюджету міста за 2006 р., планами та перспективами розвитку міського господарства у 2007 р. Також керівники структурних підрозділів міської ради, правоохоронних органів відповіли на запитання присутніх.

24 січня заступник міського голови Галина Пруднікова провела засідання тимчасової комісії міськвиконкому з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати за участю керівників підприємств-боржників, що призупинили свою діяльність або визнані банкрутами.

За статистичними даними станом на 23.01.2007 р. борг з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах, в т.ч. в бюджетній сфері, відсутній.
Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 280,5 тис. грн., що на 357,6 тис. грн. (або на 56 %) менше проти початку 2006 року.
Станом на 23.01.2007 р. в місті було 2 підприємства, які призупинили свою діяльність із сумою заборгованості 32,5 тис. гри. (11,6 % до загальної суми боргу) та 1 - таке, щодо якого здійснюється процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом із сумою заборгованості 248,0 тис. грн. (88,4 % до загальної суми боргу).

24 січня м. Умань відвідала делегація з корпорації США «Виклики тисячоліття» на чолі з віце-президентом Джоном Гевком. З 2006 року Україна є повноправним членом цієї корпорації, яка надає фінансову підтримку в формі грантів країнам, що розвиваються, з метою сприяння їх тривалому економічному розвитку. Віце-президент зустрівся з міським головою та його заступниками.

26 січня міський голова взяв участь в урочистих зборах з нагоди 80 – ої річниці з дня заснування Уманського медичного коледжу, де привітав медико-педагогічний колектив навчального закладу та вручив цінні подарунки і Почесні грамоти виконкому міської ради.

30 січня в м. Умань відбулась координаційна нарада, на якій було підведено підсумки щодо діяльності правоохоронних органів міста та профілактики злочинності за 2006 р. Участь у роботі взяли заступник міського голови Петро Паєвський, прокурор міста Руслан Рєзнік, начальник МВ УСБУ в Черкаській області Віктор Гончар, начальник міськрайонного КРВ Олександр Пепчук, начальник податкової міліції Микола Алєксєєнко, перший заступник начальника Уманського МВ УМВС України в Черкаській області Віталій Ткачук.

3 лютого в міському Будинку культури відбулись урочисті збори з нагоди 45 – ої річниці з для заснування військової частини А – 3024, на яких міський голова привітав військовослужбовців та вручив грамоти виконкому міської ради і цінний подарунок.

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию.

Поздравляю всех мед. работников

26 січня міський голова взяв участь в урочистих зборах з нагоди 80 – ої річниці з дня заснування Уманського медичного коледжу, де привітав медико-педагогічний колектив навчального закладу та вручив цінні подарунки і Почесні грамоти виконкому міської ради.

Поздравляю всех мед. работников которые закончили мед. училище (колледж)
Целое поколение прекрасных специалистов вышли из этого заведения. С праздником!!!!

Редактор и модератор сайта