Новини Умані

Новости города

20 січня в м. Умані з робочим візитом перебував голова облдержадміністрації Олександр Черевко, в рамках якого спільно з міським головою вручив директору Національного дендрологічного парку “Софіївка” НАН України, заслуженому працівнику культури України Івану Косенку орден «За заслуги” ІІ ступеня». Також голова облдержадміністрації провів прес-конференцію, в ході якої проінформував представників обласних та місцевих засобів масової інформації про принципи формування бюджету області на 2007 рік, основні напрямки взаємодії облдержадміністрації та облради, перспективи фінансування Державних програм “Золота підкова Черкащини” та “Стара Умань”, закладів охорони здоров’я Уманщини.

19 січня в рамках реалізації програми «Тасіс», яка включає підтримку комунальної сфери міст України, Умань відвідала французька делегація на чолі з керівником програми Жаном – Франсуа Девелі. З іноземцями зустрілись перший заступник міського голови Володимир Віблий, керівники управлінь, відділів, служб міської ради, комунальних підприємств міста. Метою візиту було ознайомлення із змістом проекту та критеріями відбору територій, де буде проводитись реалізація даної програми.

16 січня перший заступник міського голови Володимир Віблий провів засідання комісії з питань забезпечення сталого енергозабезпечення населення, бюджетних установ, господарського комплексу міста за участю керівників управлінь, відділів, підприємств житлово-комунальної галузі, на якому проаналізовано стан проплати за спожиті енергоносії та акцентовано увагу на покращенні розрахунків.

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию