ДАІ відпрацювало майже сотню порушників

Новости города

Як відомо, у другій половині грудня розпочалося всеукраїнське оперативно-профілактичне відпрацювання держави, метою якого є перекриття каналів надходження й недопущення реалізації в торговельній мережі фальсифікованої, неякісної та контрафактної продукції, протидія незаконному обігу наркотичних засобів, зброї та вибухівки.

Не остання роль у цій загальнодержавній операції відведена і Державтоінспекції. З початку проведення операції працівники ДАІ області виявили 32 транспортні засоби, які незаконно перебувають на митній території України, 23 номери агрегатів, що не співпадають із записами у реєстраційних документах, 28 підроблених номерів агрегатів, 13 фальшивих свідоцтв про реєстрацію та 10 посвідчень водія.

...На 186-му кілометрі автодороги Київ – Одеса інспектори ДПС 2-го відділення ДАІ (для обслуговування доріг державного значення) затримали автомобіль «Фіат–Дукато» з державним номерним знаком Німеччини. 33-річний житель Маньківки, що керував ним, не мав необхідних документів. За порушення митного законодавства на водія був оформлений протокол, а машину доставили на спеціальний майданчик тимчасового утримання митного посту «Умань».

Минулого четверга працівники Черкаської роти ДПС затримали «Форд-Мондео», який був тимчасово ввезений на територію нашої держави під зобов’язання про зворотне вивезення. Його власник, певна річ, автомобіль не вивіз та до того ще й передав його іншій особі.

Є в нас і любителі користуватися підробленими документами. Так, інспектори Черкаського взводу ДПС, перевіряючи документи у водія автомобіля ВАЗ–21013, 25-річного жителя Сміли, виявили, що посвідчення водія і талон до нього фальшиві.

Житель одного з райцентрів, аби відкрити нові категорії («А», «В») у посвідченні водія, подав до реєстраційно-екзаменаційної групи підроблену довідку про безперервний стаж роботи водієм. Проти нього та викладача районного спортивно-технічного клубу, який цю довідку видав, порушені кримінальні справи.

Серед вилучених працівниками ДАІ підроблених документів зустрічаються і доручення на право розпорядження транспортом, і навіть виявлена фальшива біржова угода на купівлю-продаж причепа, яку представив при реєстрації житель Шполи.

Є й інші затримання. Так, у минулий четвер наряд Смілянського взводу ДПС, який ніс службу на автодорозі Київ – Знам’янка, неподалік від с. Косарі Кам’янського району зупинив для перевірки мікроавтобус «Мерседес–Спринтер» під керуванням жителя Кіровограда. У салоні автомобіля знаходилися півтори тонни м’ясопродукції виробництва Ірландії (печінка великої рогатої худоби) на загальну суму 17072 гривень без відповідних документів. Автомобіль, водій і вантаж затримані і доставлені до Кам’янського РВ УМВС. Наразі відділ ветеринарної міліції при УМВС з’ясовує походження виявленої м’ясопродукції та вирішується питання про притягнення водія до адміністративної відповідальності за порушення правил її перевезення.

У ході проведення операції «Профілактика-2006» в обласному центрі на вулиці Красіна співробітники Черкаської роти ДПС затримали 26-річного місцевого жителя, непрацюючого, який ніс господарську сумку та поліетиленовий пакет, вщент заповнені подрібненою маковою соломкою. Вилучене смертоносне зілля «потягнуло» на 16 кілограмів. Розслідування за цим фактом проводить Соснівський РВ.

11 січня на 195-му кілометрі автодороги Київ – Одеса, неподалік с. Краснопілка Уманського району, співробітники 2-го відділення ДАІ (для обслуговування доріг державного значення) зупинили мікроавтобус «Мерседес-Спринтер». Водій —приватний підприємець, житель Одеси, перевозив у салоні понад дві тонни свинячого шпику на загальну суму більше 4 тис. грн. без будь-яких документів про його походження, якість і безпеку. Машину, водія й вантаж затримали і доставили до Уманського РВ. За порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог працівники відділу ветеринарної міліції при УМВС склали на підприємця адміністративний протокол, а вилучений товар був утилізований — на Тальнівському м’ясо-кістковому заводі його переробили на м’ясо-кісткову муку.

"Антенна"

skajit pojalysta, xto znae,

skajit pojalysta, xto znae, chu mojy ia v Ukraini vodutu mashuny z posvitcheniam vodiia otrumanogo v Portugalii?