Аптечна мережа «Ілліч - фарм» поповнилася уманським підприємством

Новости города

Напередодні Нового 2007 року уманчани святкують новосілля. Вже котрий рік існує тісна співпраця уманського підприємства “Уманьферммаш”, де генеральним директором працює Анатолій Ліпкан з ВАТ “Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча”, який очолює Герой України, народний депутат Володимир Бойко.
Ще кілька років тому фермашівці, як і більшість промислових підприємств країни, переживали не кращі часи. Проте завдяки наполегливості досвідченого керівника, який неодноразово обирається депутатом обласної ради, трудовому колективу вдалося вистояти. Анатолій Ліпкан зумів знайти для підприємства не просто надійних інвесторів, а й справжніх друзів, які турбуються не лише про розвиток заводу, а й допомагають місту Умані та району. Скажімо, заробітна плата працівників “Уманьферммашу” є однією з найвищих у місті, для них і їх родин діє й ряд соціальних програм.

Іллічівці допомогли Умані реконструювати міський стадіон, який після завершення робіт входить у десятку найкращих стадіонів України.
Цікавою стала їх співпраця з трьома колишніми сільськогосподарськими господарствами Уманського та одним – Христинівського району.
Приємно відзначити, що й у цій сфері іллічівці перш за все дбають не за швидку наживу, як це, на жаль, нерідко трапляється з приходом інвесторів в аграрний сектор економіки, а турбуються за відновлення соціально-побутових об’єктів, газифікацію, ремонт доріг тощо.

Особливе місце в соціальній політиці комбінату ВАТ «ММК ім. Ілліча» займає життєво важливе питання – охорона здоров'я. Не зважаючи на широкий розмах діяльності, комбінатовці – у постійному пошуку. У рамках програми соціальних гарантій ілліічівців ініціатором створення аптечної мережі виступив голова правління ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча»Володимир Бойко. В короткий час ця ідея була втілена у життя його заступником начальником управління громадського харчування і торгівлі Юрієм Тернавським. Тож у серпні 2003 року було відкрито першу аптеку “Ілліч Фарм” у Донецькому регіоні. Нині – це вже ціла мережа аптечних закладів з 15 аптек. Чисельність працівників аптечної мережі – 335 чоловік. Річний товарообіг складає більше 70 млн. грн. Асортимент медикаментів і товарів медичного призначення налічує 30 тисяч найменувань. В аптечній мережі «Ілліч - фарм» окрім лікарських препаратів можна придбати товари для здорового живлення, лікувальну косметику, вітаміни, біодобавки, фітобальзамы, товари для корекції ваги, дитяче харчування, предмети догляду, засоби гігієни, лікарські трави, фіточаї і так далі.

В основі роботи аптечної мережі «Ілліч Фарм» лежить високий стандарт якості обслуговування, сучасний підхід до роботи, широкий асортимент медичних товарів в поєднанні з низькими цінами. Всі аптеки комп’ютеризовані, що дозволяє проводити багатоступінчатий контроль медичних препаратів. Всі лікарські препарати, представлені в «Ілліч фармі» сертифіковані. Упроваджена система знижок пенсіонерам, працівникам комбінату, власникам пластикових карток «Промінвестбанку». Проводиться відпуск медикаментів в безпроцентний кредит без першого внеску, доставка медикаментів, сертифікованих в Україні, під замовлення. І така організована робота у всіх аптеках і аптечних пунктах «Ілліч - фарм» незалежно від їх місця розташування. З 2003 року аптечна мережа «Ілліч - фарм» постійно займає перші місця в щорічному обласному огляді - конкурсі в номінації «Аптека -Чарівниця»

У продовження співпраці між маріупольцями та уманчанами наприкінці 2006 року відкрито й фармацевтичний центр в Умані. Він розташований у зручному для жителів міста місці – неподалік центральної площі Умані. У стислі строки з дотриманням сучасних технологій на площі 800 кв.м. було проведено реконструкцію приміщення, у якому свого часу знаходився магазин коопспілки.

На відкриття центру прибув Юрій Тернавський, який на урочистому мітингу наголосив, що Маріупольський металургійний комбінат і надалі продовжуватиме співпрацю з уманчанами. Він також повідомив, що у 2007 році планується іллічівці планують відкриття шести аптек і трьох аптечних пунктів. Це дозволить збільшити річний товарообіг аптечної мережі до 100 млн. грн. і добитися зниження цін на медичні товари і підвищити якість послуг, що надаються.

Від імені облдержадміністрації та обласної ради привітав уманчан і маріупольців з відкриттям сучасного фармацептичного центру заступник голови облдержадміністрації Василь Корнієнко. Він позитивно оцінив співпрацю між ВАТ “Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча” та “Уманьфермашем”, як у суто промисловому виробництві, так і в аграрній та соціальній сферах.

– Місту Умані та Уманському району пощастило на надійного інвестора, така співпраця є позитивним прикладом для інших як у виробництві, так і в сільському господарстві, соціально-культурно-побутовій сфері. А це й нові робочі місця, додаткові бюджетні надходження – підкреслив Василь Корнієнко.
Привітали новоселів та побажали їм усіляких гараздів міський голова Умані Юрій Бодров, голова райдержадміністрації та заступник голови райради Микола Муковоз та інші чисельні гості, запрошені на подію.

Цього ж дня уманьфермашівці святкували ще одне новосілля – в новозбудованому багатоквартирному будинку працівники підприємства отримали нові квартири.

Черкаська обласна державна адміністрація
28/12/2006