Новини Умані

Новости города

12 грудня заступник міського голови Галина Пруднікова провела низку нарад з питань життєдіяльності міста :

засідання робочої групи виконкому з перевірки наявності достовірних обсягів зерна і борошна у суб'єктів господарювання за участю представників Уманської ОДПІ, ЗАТ "ТК "Уманьхліб", державного підприємства ДАК "Хліб України" Уманський елеватор. На засіданні розглянуто питання щодо забезпечення нашого міста зерном і борошном нового врожаю. Було встановлено, що борошном і хлібом місто забезпечено;
засідання робочої групи виконкому з питань приведення у відповідність до вимог чинного законодавства пасажирських перевезень та організації дорожнього руху за участю керівників та представників Уманської ОДПІ, ВДАІ Уманського МВ УМВС в Черкаській області, управління юстиції. На засіданні прийнято рішення щодо утворення мобільних груп із здійснення контролю за роботою автомобільного транспорту на міських автобусних маршрутах та таксі з метою забезпечення якісної та безпечної роботи перевізників;
засідання організаційного комітету з підготовки і проведення передноворічної виставки - ярмарки продукції уманських переробних підприємств. Участь взяли керівники відділів, служб міської ради, представники переробних підприємств та приватні підприємці міста. Було визначено, що виставку - ярмарок провести 20 грудня.

14 грудня з нагоди Дня вшанування пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відбувся мітинг та збори, в яких взяли участь міський голова Юрій Бодров, депутати і керівники управлінь, відділів, служб міської ради, представники трудових і педагогічних колективів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, громадськість міста. Міський голова вручив державні нагороди ліквідаторам аварії на ЧАЕС, керівник управління праці та соціального захисту населення та голови міських осередків політичних партій: ВО "Батьківщина", Соціалістичної партії України, Партії регіонів вручили матеріальну та натуральну допомогу.

14 грудня на черговому засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради розглянуто питання щодо закріплення за загальноосвітніми, дошкільними, позашкільними навчальними закладами, навчально-виховними комплексами підприємств, установ, організацій для надання шефської допомоги; надано дозволи на розміщення об'єктів торгівлі, на укладання угод, що потребують нотаріального посвідчення; розглянуто заяви громадян з житлово-комунальних питань, про оформлення права власності, про надання матеріальної допомоги; затверджено акти державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію: газопроводу середнього тиску по вул. Саксаганського, торгівельного павільйону за адресою: м. Умань, вул. Тищика, 25в, магазинів промислових товарів за адресами: м. Умань, вул. Ж. Революції, 82 та вул. Леніна, 3, 72 - х квартирного житлового будинку за адресою: вул. Саксаганського, 2, та житлових будинків садибного типу, офісу ПП "Інжпроект - 2" за адресою: м. Умань, вул. Коломенська, 4а.

16 грудня в приміщенні міського Будинку культури відбулись матчеві зустрічі з боксу в різних вагових категоріях, серед яких були і починаючі спортсмени, і майстри міжнародного класу з міст Києва, Умані, Бердичева, Кіровограда, Броварів, Сміли. Організаторами змагань виступили відділи культури, фізкультури і спорту міської ради та об'єднана рада воїнів - інтернаціоналістів. Переможці змагань отримали медалі і грошові винагороди.

18 листопада під головуванням заступника міського голови Галини Пруднікової в м. Умань проведено конкурс бізнес-проектів в сфері малого підприємництва, в якому взяли участь 3 претенденти: ВАТ "Уманське АТП 17107", ПП Майстришин С.В., ТОВ "Лада". За підсумками конкурсної комісії вирішено спрямувати кошти на підтримку переможців міського конкурсу бізнес-проектів 2006 року таким чином :
- ВАТ "Уманське автотранспортне підприємство 17107"- 90,0 тис. грн. на реалізацію бізнес-плану "Придбання автобуса "ПАЗ 4234 євро" для здійснення пасажирських перевезень в м. Умань";
- приватному підприємцю Майстришину Сергію Валерійовичу - 40,0 тис. грн. на реалізацію бізнес-плану "Виробництво та реалізація екологічно чистої питної води торгової марки "Россана";
- ТОВ "Лада" пролонгувати термін повернення зворотної фінансової допомоги в розмірі 74,0 тис. грн. відповідно до Угоди про зворотну фінансову підтримку терміном на 1 рік на реалізацію бізнес-плану "Створення виробництва консервної продукції".

19 грудня відбулося виїзне засідання ради з питань якості на ЗАТ "Лакталіс-Умань" щодо випуску якісної та безпечної продукції. Учасники заходу : члени ради з питань якості, засоби масової інформації ознайомилися з роботою підприємства, зустрілися з президентом компанії "Президент" Аленом Маняном.

19 грудня з нагоди відзначення Дня Святого Миколая міський голова Юрій Бодров, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Василь Корнієнко, начальник Головного управління з питань молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Коваль, керівники управлінь, відділів, служб міської ради, бізнесових та банківських структур відвідали Уманську школу-інтернат та Обласний міжрегіональний притулок для неповнолітніх, де привітали дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей з функціонально-неспроможних сімей з святом та вручили подарунки і солодощі. Цього ж дня відбулось виїзне навчання депутатів міської ради в заклади соціальної сфери міста, під час якого ознайомились з проведеною роботою працівниками управління праці та соціального захисту населення, проблемами та перспективними планами. Також депутати вручили подарунки дітям - інвалідам Центру медико-соціальної та професійно-трудової реабілітації та пристарілим Будинку ветеранів.

19 грудня з нагоди Дня Святого Миколая в Свято-Миколаївському соборі архієпископ Черкаський і Канівський Української православної церкви Софроній провів святкову літургію.

21 грудня місто з робочим візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща Яцек Ключковскі, який зустрівся з міським головою Юрієм Бодровим та взяв участь у презентації часопису "Пам'ять століть", до випуску якого активно долучається професорсько-викладацький склад Уманського державного педагогічного університету.

Благодарим "МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию.