Новини Умані

Новости города

30 жовтня президент Асоціації «Андалузія – діти України» Долорес Перес Васка подарувала новий мікроавтобус «Фольцваген» Уманському дитячому будинку , в черговий раз запросили в Іспанію вихованців закладу на оздоровлення і відпочинок під час зимових канікул. Слова подяки гостям висловили голова постійної депутатської комісії з питань освіти і науки, культури, фізкультури і спорту міської ради Геннадій Хорсак, начальник відділу освіти Валентина Новак і директор дитячого будинку Вікторія Майданюк.

30 жовтня Уманський міський Центр роботи з жінками "Софія" провів засідання за участю жінок-активістів громадських організацій, депутатів міської ради, жінок-керівників установ, підприємств, організацій, які в жовтні відзначають свій День народження.

2 листопада на щомісячному Дні керівника за участю керівників підприємств, організацій, установ міста були розглянуті питання про виконання програми соціально-економічного розвитку міста в жовтні 2006 року, забезпечення початку опалювального сезону та підготовки житлово-комунального господарства до роботи в зимовий період, санепідситуація в місті за 9 місяців та профілактика гострих респіраторних захворювань.

2 листопада під головуванням заступника міського голови Галини Пруднікової відбулось засідання тендерного комітету щодо проведення закупівлі підрядних робіт з модернізації котельні тепловодомережі Уманського пологового будинку. Участь у конкурсі взяли ВАТ фірма УСПМ – 1 та ТОВ УСПМК – 2.

3 листопада відкрито нове приміщення Уманського відділку Черкаського обласного бюро технічної інвентаризації за адресою: м. Умань, вул. Горького, 35- А.

Благодарим "МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию.