Тема порадитись: Схід та Захід разом? Біля холодних батарей!

Политика

Читатели пишут

16.11.2006

"Майдан" поставив собі за мету скласти тарифну карту країни в галузі плати за тепло, воду, каналізацію, а також квартплату. На даний момент за інформацією наших читачів на карті є 34 міста (з них 19 - обласних центрів) з новими тарифами на послуги ЖКГ.

Карту можна подивитися тут
http://maidan.org.ua/wiki/index.php/Місцеві_Тарифи

Різниця в тарифах по країні вражає.

Різниця в тарифах на опалення 1 квадратного метра житла в опалювальний сезон перевищує 4 рази! Так, серед відомих зараз найдешевший тариф у Запоріжжі - 1,67 гр., а найдорожчий - в Лисичанську Луганської області - 6,70 гр.

Різниця в тарифах на підігрів 1 куб. метра води перевищує 2 рази. Найдешевша гаряча вода зараз в Житомирі - 5,72 гр., а найдорожча - в Білій Церкві, Київської області - 11,74 гр.

В рази відрізняються тарифи на водовідведення та водопостачання, гранична квартплата, тощо. Відрізняються також базові нормативи для розрахунків, кількість генеруючих кампаній, і багато чого іншого. З часом ми все це покладемо на карту і, можливо, зможемо зрозуміти, чому в приблизно однакових за населенням містах Луганської області Лисичанську та Сіверодонецьку тариф на тепло відрізняється в ТРИ РАЗИ. І ще багато чого іншого зможемо зрозуміти про реальний спосіб функціонування галузі ЖКГ в Україні.

Карта поповнюється постійно і ви можете долучитися теж! Додайте ваше місто! Обговорення - в коментарях до цієї новини!

Долучитися - сюди: http://www.obozrevatel.com/news/2006/11/16/145144.htm