Молоді безжально убивали пенсіонерів

Новости города

Як розповів начальник відділу прокуратури області Павло Демиденко, 19-річний О. з Христинівщини, 29-річний А. з Криму та 21-річний Н. з Уманщини 30 листопада, близько десятої ранку, увірвалися в продуктовий магазин села Крутеньки Голованіського району і, погрожуючи ножем, вимагали у продавщиці гроші і продукти.

Однак п’ятеро покупців, що зненацька увійшли до магазину, затримали злочинців і доставили їх у міліцію.

У ході розслідування підозрювані зізналися, що втікали з Черкащини, де убили 80-річного пенсіонера із села Велика Севастьянівка Христинівського району та 64-річну пенсіонерку із села Текуча Уманського району.

Старенького знайшли 27 жовтня в його оселі задушеним. Із його помешкання зникли близько 300 доларів, які він нещодавно отримав як остарбайтер, та близько тисячі гривень.

Тіло другої жертви виявили 30 листопада в її будинку, після того як загасили в ньому пожежу. Навіть на обгорілому трупі була ясно видна рубана рана голови.

Встановлено, що душогуби убили жінку, забрали близько 500 гривень, спиртне та пачку чіпсів, а потім, щоб приховати свій злочин, підпалили її будинок.

Аби уникнути відповідальності, молодики намагалися втекти в іншу область, проте напад на магазин у селі Крутеньки став для них фатальним.

Порушено кримінальну справу за ст. 115, ч. 2 — умисне убивство. Справу за фактом розбійного нападу в магазині розслідує прокуратура Кіровоградської області.

"Антенна"