Новини Умані

Новости города

11 - 12 серпня місто Умань відвідала делегація з міста – побратима Гнєзно (Польща) в складі директора Гнєзненської гімназії та команди дівчат з настільного тенісу.

Uman Town Hall

Під час візиту відбулась зустріч делегації з керівництвом міста і місцевими засобами масової інформації, ознайомлено гостей з культурною спадщиною міста, та проведено турнір з настільного тенісу, присвячений 390-ій річниці з дня першої згадки про м.Умань.

16 серпня в місті проведено ІІ засідання обласного оперативного штабу з перевірки виконання основних заходів щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2006 – 2007 років за участю начальника обласного житлового управління облдержадміністрації Леоніда Лукієнка, першого заступника міського голови Володимира Віблого, голів райдержадміністрацій та їх заступників Жашківського, Монастирищенського, Маньківського, Тальнівського, Уманського, Христинівського районів, керівників підприємств житлово-комунальної галузі, членів обласного оперативного штабу. На засіданні обговорено стан справ щодо підготовки до зими, погашення заборгованості за енергоносії та виконання заходів щодо енергозбереження.

4 жовтня з нагоди відзначення Дня ветерана міський голова Юрій Бодров зустрівся з ветеранами війни і праці, почесними громадянами міста та вручив державні нагороди і цінні подарунки.

5 жовтня на щомісячному Дні керівника за участю керівників підприємств, організацій, установ міста були розглянуті питання про виконання програми соціально-економічного розвитку міста в вересні та завдання на жовтень 2006 року, підготовку житлово-комунального комплексу до зими та стан розрахунків за енергоносії, готовність до проведення Дня міста та Всеукраїнського фестивалю серед аграрних ВНЗ України „Софіївські зорі”.

6 - 7 жовтня в місті проходив заключний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів вищих аграрних навчальних закладів “Софіївські зорі”. Учасників фестивалю привітали заступник міністра аграрної політики України Сергій Мельник та міський голова Юрій Бодров. Участь брали самодіяльні колективи з усіх областей України, всього 500 виконавців.

7 жовтня з нагоди відзначення Дня міста відбулась урочиста хода трудових, студентських та учнівських колективів п ідприємств, установ, організацій, навчальних закладів міста. З словами вітання до уманчан звернулись міський голова Юрій Бодров, голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Черевко, заступник міністра аграрної політики України Сергій Мельник, народний депутат України Петро Цюрко. Організовано виставку товарів підприємств, установ, організацій Умані, проведено низку спортивних, культурно-масових заходів. Також, участь у святі взяли заступники голови Черкаської облдержадміністрації Андрій Рябіщук та Василь Корнієнко, заступник голови Черкаської обласної ради Михайло Марценюк, делегації з міст – побратимів: Рюмійї – сюр – Сен (Франція), Хаапсалу (Естонія), Гнєзно (Польща). Завершились урочистості святковим феєрверком.

8 жовтня відбулась зустріч членів міськвиконкому з делегаціями міст – побратимів: Рюмійї – сюр – Сен (Франція), Хаапсалу (Естонія), Гнєзно (Польща), під час якої обговорено перспективи розвитку взаємостосунків у галузях культури, освіти, науки та спорту.

Благодарим "МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию.