Черевко провів прес-конференцію

Новости города

Відповідаючи на запитання щодо підсумків святкування хасидами в Умані Рош-Га-Шана Олександр Черевко зауважив, що з кожним роком проведення свята Рош-Га-Шана стає організованішим та має позитивні якісні зміни. Цьому передує значна підготовча робота як центральних органів виконавчої влади, так і облдержадміністрації, виконкому Уманської міськради, господарських структур м.Умані та правоохоронних органів.

Головні питання успішного проведення іудейського нового року були розглянуті на двох республіканських та підсумковій нарадах, що були проведені у червні та вересні та деталізовані робочою групою з питань організації проведення хасидської прощі. Розглядались питання успішного проведення хасидської прощі, запобігання проявам міжконфесійної нетерпимості, інші проблемні питання, пов’язані із святкуванням Рош-Га-Шана.
Варто зазначити, що завдячуючи злагодженості дій Уманського міськвиконкому та державних і господарських структур області щороку створюються належні умови для перебування хасидів у м.Умані та здійснення їх релігійних обрядів.

У 2006 році святкування Рош-Га-Шана відбулося 22 вересня. На святкування Рош-Га-Шана через аеропорт Бориспіль прибуло чартерними рейсами авіакомпаній „Ель Аль” та „Аеросвіт” близько 10000 паломників із Ізраїлю. В аеропорту „Бориспіль” працював постійно діючий штаб з прийому хасидів. Також через морський порт м. Одеси прибуло близько 4000 паломників із Ізраїлю.

Прогнозувалось прибуття близько 18 тисяч паломників, проте на 22 вересня 2006 року до м. Умані приїхали 14011 прочан з 26 країн світу.

Черкаська обласна державна адміністрація