Новини Умані

Новости города

27 червня на стадіоні ім. Котовського відбулось урочисте свято «Випускник – 2006», на якому міський голова привітав всіх випускників міста із отриманням атестатів про повну загальну середню освіту та побажав міцного здоров'я, добра і щасливої долі.

Uman Town Hall

29 червня міський голова, депутати та керівники структурних підрозділів міської ради, представники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, громадські організації: міська рада ветеранів війни і праці, "Уманський козацький полк", “Всеукраїнська спілка радянських офіцерів” м. Умані, Уманський осередок Всеукраїнської г ромадської організації "Захист дітей війни, поклали вінки і квіти до пам’ятника І.Д.Черняховського, з нагоди відзначення 100 – річчя з дня народження .

30 червня в приміщенні пологового будинку радник міського голови Світлана Ліпінська провела прес-конференцію, на якій головний лікар Борис Кримковський ознайомив з проблемами та перспективами діяльності пологового будинку.

6 липня в рамках виконання Урядової програми «Назустріч людям» на щомісячному Дні керівника за участю керівників підприємств, організацій, установ міста були обговорені питання про хід виконання економічної та соціальної програми розвитку міста протягом І півріччя 2006 року та стан розрахунків за спожиту теплову енергію і хід підготовки теплового господарства до роботи в осінньо – зимовий період 2006 – 2007 років , проінформовано про завдання щодо підготовки навчальних закладів міста до нового навчального року.

7 липня в місті проведено засідання обласного оперативного штабу з перевірки виконання основних заходів щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2006 – 2007 років за участю заступника голови облдержадміністрації Петра Гамана, міського голови Юрія Бодрова, голів райдержадміністрацій та їх заступників Жашківського, Монастирищенського, Маньківського, Тальнівського, Уманського, Христинівського районів, керівників підприємств житлово-комунальної галузі, членів обласного оперативного штабу. На засіданні керівники районів проінформували щодо готовності до опалювального сезону.

Благодарим "МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию.