В Умані БЮТ залишив при владі "старих" керівників

Новости города | Политика

Друга сесія Уманської міської ради, на якій мали обирати заступників міського голови та членів виконкому, закінчилась несподівано – без бійок та полемік, новообрані депутати всупереч своїм неодноразовим заявам, що владу треба "оновити", одноголосно підняли руки за "старі" кадри, яких запропонував залишити міський голова. А виконком поповнився лише двома новими обличчями.

Найдосвідченіший міський голова області Юрій Бодров на першій сесії дозволив депутатам самим запропонувати кандидатури секретаря ради, хоча, як розповідає, цілком законно це міг би зробити й він. Тоді депутати самотужки вирішили, кого пропонувати і кого обирати. Коли ж черга дійшла до заступників міського голови, він вирішив нічого не змінювати. Після нарад депутати погодились без заперечень.

Навіть найчисельніша фракція Уманської ради – БЮТ, голова якої неодноразово обіцяв міському голові, що народні обранці віднині будуть голосувати не так, як раніше, здалась. До виконкому ввійшло і двоє нових осіб – стоматолог Сергій Бебешко та голова правління "Уманьавтодору" Сергій Лещенко. Міський голова пообіцяв депутатам, що на наступній сесії до виконкому "доберуть" ще двох чоловік. Проте, кого, ще невідомо.