Жіноча футбольна команда УДПУ стала переможцем Універсіади

Спорт

Жіноча футбольна команда УДПУ

З 23 по 25 листопада в Харківському вищому професійному коледжі фізичної культури та спорту відбувся Кубок України з футболу серед жіночих студентських команд, в якому взяли участь шість команд закладів вищої освіти. "

Команди були роздлені на дві підгрупи, по три команди. До групи «А» потрапили: Національний університет «Львівська політехника», Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Київський університет Богдана Грінченка. До групи «Б» потрапили: Харківська державна академія фізичної культури, Сумський державний університет та Криворізький державний університет економіки та технологій.

Збірна команда УДПУ складалась зі студентів факультетів ФФВ, ФІПО, ННІЕБО, які є гравчинями ФК «Ятрань», ФК «Шахтар», ФК «Багіра», та двох випускниць - Вороніна Анастасія (ФФВ, ФК«Житлобуд-1») і Бічуй Ірини (ФСПО).

У своїй підгрупі наші фудболістки здобули перемоги над киянами 3:2 та львів‘янами 8:1. Це дало їм право грати у фіналі. Там вони зустрілися з харків‘янами, які потрапили до фіналу, здолавши студенток з Кривого-Рогу (ФК «Кривбас») з рахунком 4:3.

Наші дівчата у фіналі показали всі свої бійцівські якості та характер. і вже на початку гри відкрили рахунок 1:0 (Черніченко Крістіна). Через декілька хвилин після подачі кутового, який виконала Поліна Янчук, Анастасія Вороніна головою вколотила м‘яча у ворота суперниць - 2:0. Харків’янки в одні з своїх атак відіграли один м’яч.

Відзначим кращу гравчиню турніру Янчук(ФК «Шахтар»), яка є кращим бомбардиром 1 ліги. Вона відпрацьовувала як у нападі, постійно була націлена на ворота суперника, так і опускаючись нижче, вигризаючи м’яч у суперниць. Під кінець першої половини зустрічі Поліні все-таки вдалось взяти ворота суперниць. Із-за меж карного майданчика вона поцілила низом в дальній кут - 3:1.

Друга половина пройшла більш рівною. і моменти для взяття воріт були що у однієї так і в іншої команди. Скориставшись помилкою гравчині нашої команди на останніх хвилинах зустрічі, супернику вдалось відіграти ще один м’яч.

У підсумку 3:2 на користь нашої збірної команди, яка і стала володарем Кубку України 2021 року з футболу серед студентських жіночих команд.
Цей Кубок, так як і Універсіада, яка має відбутись в літку, будуть відбірковими для участі у Європейському турнірі серед студентів. Він пройде в м.Лодзь (Польща).

Вітаємо наших дівчат та тренерів (В.Щербина, В. Пею були з командою в Харкові а також О.Казанюк, який в тренерському штабі "Ятрані") з перемогою та бажаємо нових перемог і надалі !

http://umanfootball.com.ua/60824-zhnocha-futbolna-komanda-udpu-stala-peremozhcem-unversadi-ukrayini.html

Благодарим Игоря Соболенко за предоставленную информацию для нашего сайта.
Футбол Уманщини від Ігоря Соболенкa