День партизанської слави

Наша память

День партизанської слави відзначається щорічно 22 вересня. Саме цей день 1941 року вважається днем початку підпільно – партизанського руху в Україні.

21 вересня з нагоди Дня партизанської слави України ветерани, громадськість міста, представники влади та студентство міста вшанували пам'ять загиблих учасників підпільно-партизанського руху покладанням квітів до меморіальної дошки підпільним організаціям, які діяли на території м. Умань в роки Другої світової війни.

За дорученням міського голови Олександра Цебрія начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер привітала учасників підпільно-партизанського руху, які брали участь у покладанні квітів: Шекстело Катерину Харитонівну та Артеменюка Віталія Івановича, яким вручила листівку, квіти та матеріальну допомогу за кошти міського бюджету, подарунок. Ветеранів-підпільників, які за станом здоров’я не мали змоги взяти участь у заходах, відвідано вдома.

Низький уклін вам, дорогі ветерани, за вашу бойову звитягу й важку працю у повоєнні роки, ви ті, хто захищав Батьківщину, людей, домівки та родини співвітчизників від великого лиха.

Видео предоставлено на сайте Youtube.com: TV Uman

http://uman-rada.gov.ua/index.php/novyny/item/11969-den-partyzanskoi-slavy