Уманській школі №1 – 100 років

Одноклассники

Третього листопада Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна відсвяткувала свій 100-річний ювілей. Це той навчальний заклад, який виділяється творчим потенціалом учнів, ввічливістю й толерантністю, дружніми стосунками з батьками, високим рівнем усіх заходів, які проводяться у школі.

От і цей ювілейний день проведено в незвичайній формі, у вигляді подорожі шляхами життя.

На свято, окрім батьків, учнів і вчителів, були запрошені й почесні гості. З вітальним словом звернувся міський голова Олександр Цебрій, який привітав усіх присутніх зі славетним ювілеєм, подякував учителям за доброту і терпіння, батьківську турботу і любов до дітей, знання, які вони передають своїм вихованцям.

Також свої щирі вітання адресували іменинникам начальник відділу освіти Уманської міської ради Оксана Мельник та голова міськкому профспілки працівників освіти і науки України Любов Кузьменко.

Велику святкову програму до ювілею підготували і сьогоднішні учні, і випускники школи. Привітали ювілярів своїми виступами студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, колектив районного Будинку культури, школи мистецтв.

Свято, безумовно, залишило світлі спогади в серці усіх присутніх!

http://uman-rada.gov.ua/index.php/novyny/item/9969-umanskii-shkoli-1-100-rokiv

Видео предоставлено на сайте Youtube.com: TV Uman, uman media