В Умані відкрили першу приватну школу

Одноклассники

Першого вересня в Умані сіли за парти 8252 школярів. З них 328 – малюки-першокласники. В 17 уманських школах нараховується 316 класів, наповнюваність класів – понад 25 дітей.

Школа №2 вже багато років має статус гімназії (до слова, один з її корпусів – історичний, на початку ХХ століття спеціально збудований для жіночої гімназії). Школа №10 має свій навчально-виховний напрямок – це медична гімназія. За партами багатьох уманських шкіл сидять діти з приміських сіл – щоденно їздять сюди на уроки. Є й інші приклади: школярі з уманських околиць вчаться в селі. Приміром, з Софіївської Слобідки їм навіть ближче добиратися до нової просторої школи в селі Родниківка. Міська школа №14, як і кожного року, приймає до себе дітей різного віку з центру реабілітації (більше відомий як обласний притулок).

А головна вереснева новина в освітніх колах Умані: в місті почала працювати перша приватна школа. Навчальний заклад має статус ліцею, профіль навчання – сфера агропромислового виробництва. Ліцей відкрили як старшу школу, перші вихованці, що сіли тут за парти — 48 десятикласників.

Ольга Охримович
"Черкаський край"
http://www.kray.ck.ua/suspilstvo/osvita/item/17972-v-umani-vidkrili-pershu-privatnu-shkolu