Під час повітроплавного фестивалю в Умані встановили рекорд України

Как живешь, город?

З 2 по 4 червня в Умані проходив Міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Квітуча країна». Участь у ньому взяли найкращі повітроплавні екіпажі з України, Молдови та Німеччини.

Протягом трьох днів уманчани та гості міста мали змогу насолодитися видовищними польотами повітряних куль в уманському небі, а найсміливіші – побачити краєвиди міста з висоти пташиного польоту.

В рамках фестивалю було встановлено безпрецедентний рекорд України – «Найвищий хайлайн між повітряними кулями». Його авторами є досвідчені пілоти Сергій Скалько і Юрій Бейдик та хайлайнер Станіслав Панюта із команди Lucid dreams project.

Вперше в історії нашої держави у небо вдалося підняти дві повітряні кулі, з’єднані стропою (натягнутою мотузкою), по якій пройшов екстремал-хайлайнер. Рекорд був зафіксований Національним реєстром рекордів України на висоті 660 метрів.

Міський голова Олександр Цебрій подякував організаторам й учасникам фестивалю «Монгольф’єрія. Квітуча країна» за справжнє свято, влаштоване для уманчан і гостей міста, і пообіцяв і надалі підтримувати проведення подібних фестивалів в Умані.

http://uman-rada.gov.ua/index.php/novyny/item/9197-pid-chas-povitroplavnoho-festyvaliu-v-umani-vstanovyly-rekord-ukrainy

Видео предоставлено на сайте Youtube.com: editor GORDON, Анатолій Гавриш