Спортмени УДПУ вибороли друге місце в ІІ спортивних іграх Черкащини

Спорт

За підсумками спортивних змагань 2016 року Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини посів друге місце серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути у ІІ Спортивних іграх Черкаської області.

Змагання проводились у період з березня по грудень 2016 року Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Упродовж року за першість змагались понад 3,5 тисячі студентів. Фінальні змагання, у яких взяли участь 468 спортсменів із 48 команд, проведені у 11 видах програми з 8 видів спорту.

Під час засідання обласної ради ректорів, директорів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації начальник Черкаського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Антоніна Саприкіна вручила кубок та диплом УДПУ імені Павла Тичини за зайняте ІІ місце у II Спортивних іграх Черкаської області.