Студент з Умані – у п’ятірці кращих боксерів України

Спорт

Студент ІV курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрій Смирнов у складі збірної команди Черкащини взяв участь у чемпіонаті України з боксу, що проходив 14 – 20 листопада у Харкові. У підсумку він посів V місце у ваговій категорії 64 кг, повідомляють в УДПУ ім. Павла Тичини.

Цьогорічний чемпіонат став важливою подією у спортивному житті країни, адже саме за результатами Національної першості формувалася збірна, яка представлятиме Україну на провідних боксерських турнірах у 2017 році. Уманський спортсмен виграв два поєдинки і продемонстрував достойний спортивний рівень. У чвертьфіналі Андрій поступився іменитому боксеру з Хмельницького Мгеру Оганисяну, який до речі, місяць тому став переможцем чемпіонату Світу серед студентів в Таїланді.