Уманські школярі відпочиватимуть до 1 лютого

Новости города

25 січня міська комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішила продовжити карантин у школах до 1 лютого. Таке рішення було обумовлене перевищенням епідемічного порогу по Черкаській області і значним підвищенням рівня захворюваності на грип та ГРВІ по місту.

Так, за інформацією головного державного санітарного лікаря м. Умані та Уманського району Лариси Качанової, з початку 2016 року в Умані на ГРВІ та грип захворіло 2559 осіб, з них 62 % - діти, 38 % - дорослі. Серед дитячого населення найбільш вразливою категорією є діти до 4 років (48 %). Серед дорослих найбільше хворіють люди віком 30-64 роки (51 %). Госпіталізовано 145 осіб, з них 60 дітей і 85 дорослих.

Як повідомив в.о. начальника відділу охорони здоров’я Уманської міської ради, Іван Клименко, на сьогодні у місті від ускладнень, викликаних вірусом грипу, померло 3 людини.

Підводячи підсумки засідання комісії, перший заступник міського голови Сергій Клочко наголосив на кримінальній відповідальності керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності за недотримання протиепідемічного режиму і невиконання протиепідемічних заходів.

Благодарим УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ за информацию
http://vk.uman-rada.gov.ua/index.php/novyny/5403-umanski-shkoliari-vidpochyvatymut-do-1-liutoho