В Уманській лікарні після ремонту відкрито відділення урології

Новости города

Починаючи з 22 жовтня відділення урології і лабораторія відділення анестезіології та інтенсивної терапії здійснюватимуть прийом пацієнтів в оновлених і затишних приміщеннях. Це стало можливим завдяки ремонтним роботам, профінансованим з міського бюджету.

З метою створення належних умов для медичного обслуговування мешканців м. Умані поступово здійснюється ремонт приміщень Уманської міської лікарні.

- Минулого року за кошти міського бюджету було відремонтовано онкологічне, патологоанатомічне і рентгенологічне відділення. Цього року ремонт виконано у відділенні урології і лабораторії відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Загалом на ремонт цих відділень витрачено 1,8 млн. грн.,- зазначив в.о. міського голови Олександр Цебрій.

- Потреба у ремонті назріла давно, адже відділення приймає пацієнтів не лише з міста, а й навколишніх районів, - розповідає головний лікар Уманської міської лікарні Валерій Мироненко, - За майже чотири місяці, які тривав ремонт, поштукатурено стіни і стелю відділень, постелено лінолеум, замінено вікна і двері, виконано ремонт пандусу, системи водопостачання і водовідведення. У трьох палатах відділення урології встановлено сучасні санвузли.

Після екскурсії оновленими палатами Олександр Володимирович висловив надію, що пацієнти урологічного відділення будуть задоволені умовами перебування тут, та все ж побажав якомога рідше потрапляти до лікарні і берегти своє здоров’я.

Благодарим УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ за информацию
http://vk.uman-rada.gov.ua/index.php/novyny/4727-v-umanskii-miskii-likarni-pislia-kapitalnoho-remontu-vidkryto-viddilennia-urolohii

Видео предоставлено на сайте Youtube.com: TV Uman