Виставка живопису, графіки і скульптури «Умань мистецька»

Культурная жизнь

29 вересня в Уманському художньому музеї відбулася презентація виставки «Умань мистецька». Вона приурочена трьом яскравим подіям в культурному житті Умані - Дню міста, Дням європейської культурної спадщини та Дню художника.

Теплісловапривітань з нагоди відкриття експозиції організаторам та учасникам виставки висловили заступник міського голови Людмила Кирилюк, начальник відділу культури і туризму Уманської міської ради Тетяна Гейко, художник Іван Сердюк, художник і архітектор Віктор Лісаченко, викладач кафедри образотворчого мистецтва та мистецької педагогіки УДПУ імені Павла Тичини Ольга Музика, архітектор Юрій Єгоров, скульптор Олександр Шевчук.

Поряд з професійними художниками – майстрами пензля у виставці взяли участь і художники-аматори міста, творчо обдарована молодь з новим потужним сплеском яскравих ідей та енергетики. Всього 32 учасники, які представили 92 роботи - твори живопису, графіки, скульптури, що знайомлять з новими ідеями, творчими орієнтирами культурно-мистецької Уманщини та в яких знайшли свій відбиток історія міста і її духовність.

Представлені роботи дарують гарний настрій, викликають почуття любові до свого народу, своєї землі, своєї держави.

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути виставку та отримати насолоду від побаченого.

Благодарим УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ за информацию

http://vk.uman-rada.gov.ua/index.php/novyny/4596-vistavka-zhivopisu-grafiki-i-skul-pturi-uman-mistets-ka

Видео предоставлено на сайте Youtube.com: TV Uman