Умань відзначила День Перемоги

Светлый праздник - День Победы

З нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в місті Умань відбулися святкові та пам’ятні заходи, присвячені цій події.

Ранок 9 травня розпочався мітингом-реквіємом, під час якого громада міста вшанувала пам’ять полеглих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та покладанням вінків і квітів до обеліску Слави. Після цього в міському Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений солдатам Перемоги.

У Центральному сквері традиційно для ветеранів Другої світової війни керівництвом міста організовано «солдатську кашу».

Молодь провела автопробіг, присвячений Дню Перемоги. Прикрасивши свої автомобілі святковою атрибутикою, проїхали вулицями міста, а по завершенню заходів відвезли всіх ветеранів додому.

Потім уманчани та гості міста мали можливість відвідати концерт камерного оркестру Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького, що відбувся в картинній галереї.

У цей час у сквері вихованці шкіл естетичного виховання презентували концертну програму «Той травень з пам’яті не стерти».

З Перемогою усіх!

Благодарим УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ за информацию
http://uman-rada.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3215:2015-05-11-18-28-30&catid=1:announcement&Itemid=2