Олександр Цебрій: «Жодного медичного працівника звільнено не буде»

Новости города

6 листопада в приміщенні міської лікарні відбулась зустріч керівництва міста з працівниками медичної сфери з приводу чуток щодо скорочення та звільнення медичних фахівців. На зустрічі були присутні виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій, заступник міського голови Людмила Кирилюк, начальник відділу охорони здоров’я Юрій Пальчак, головний лікар КП «Уманська міська лікарня» Валерій Мироненко, працівники фінансового управління міської ради.

Непорозуміння і невдоволення серед медичного персоналу виникло на ґрунті не продуманих до тонкощів наказів про скорочення посад у зв’язку із створенням Центру первинної медико-санітарної допомоги. Цього вимагав наказ Міністерства охорони здоров’я України ще у 2013 році з метою реформування медичної галузі. В лютому 2014 року на цей наказ накладено мораторій до вияснення всіх позитивних і негативних наслідків реформ. Даного моменту, певне, не взяв до уваги керівник відділу охорони здоров’я, підписуючи наказ про скорочення. Більше того – в наступному наказі головного лікаря КП «Уманська міська лікарня», який випливав з першого, «скорочення» трансформувалось у «звільнення». Можна зрозуміти реакцію медичних працівників на такий вердикт. Крім того, як виявилось, про видання таких наказів не поставили до відома керівництво міста.

А тому, логічним було рішення про відміну таких наказів до моменту врегулювання нормативно-правової бази щодо реформування галузі охорони здоров’я і глибокого вивчення всіх складових медичної реформи – як позитивних, так і негативних.

На завершення очільник міста Олександр Цебрій запевнив: «Жодного медичного працівника звільнено не буде»

Благодарим УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ за информацию
http://uman-rada.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2331:2014-11-07-10-53-52&catid=1:announcement&Itemid=2