Юрій Ткаченко привітав уманський університет з ювілеєм

Одноклассники

Один із найстаріших ВИШів нашої області – Уманський національний університет садівництва – відзначає свій ювілей. Нині йому виповнилося 170 років. Ювілей в університеті відзначили урочистостями, які відкрили гімном "Gaudeamus igitur" й хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих у зоні АТО військовослужбовців. До привітань викладацької та студентської родини уманського вишу долучився голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Черкащина завжди славилася своїми аграрними традиціями. Чимало підприємств цієї галузі створюють валовий продукт та забезпечують продовольчу безпеку нашої держави, і випускники цього навчального закладу теж внесли в це свою частку, – сказав він. – Ті процеси, які зараз відбуваються в Україні, вимагають від випускників навчальних закладів таких фахівців, які б чітко розумілися на сучасних технологіях. Ви – майбутнє нашої держави, усі ми маємо усвідомити, що тільки ми з вами зможемо побудувати успішну країну з європейськими цінностями. Я переконаний у тому, що викладацький склад університету й студенти – це та армія, яка зможе зробити все для процвітання нашої Батьківщини.

Окрім того, очільник області запросив педагогічний колектив навчального закладу та його вихованців до розробки стратегії розвитку області на період до 2020-ого року.

– Над плануванням мають працювати не столичні інститути чи експерти з-за кордону, – зазначив Юрій Олегович. – Вони можуть тільки порадити нам, а ми вже маємо спільно спланувати розвиток на рідній землі.

Із нагоди свята керівник Черкащини відзначив трудовий колектив університету почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради, а одних із найкращих його викладачів – ювілейною відзнакою "200 років із дня народження Тараса Шевченка".

Довідка: За роки роботи Університет випустив понад сорок тисяч випускників. Нині на шести факультетах вишу за 13 напрямками та 19 спеціальностями навчається понад п’ять з половиною тисяч студентів. Університет співпрацює із навчальними закладами 10-ти країн світу.

Черкаська обласна державна адміністрація
http://www.oda.ck.ua/?lng=ukr&section=2&page=2&id=1113446