Умань відвідав посол Ізраїля

Культурная жизнь

Днями в межах підготовки та відзначення єврейського нового року Рош-га-Шана місто Умань з офіційним візитом відвідала делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні на чолі із Послом паном Еліав Бєлоцерковські.

Члени делегації провели зустріч із головою Черкаської обласної державної адміністрації Юрієм Ткаченком, виконувачем обов’язків міського голови Олександром Цебрієм та представниками силових структур, під час якої ознайомилися зі станом підготовки до прийому паломників та обговорили заходи безпеки під час святкування Рош-га-Шана.

Пан Еліав Бєлоцерковські подякував за співпрацю та проведену роботу і висловив сподівання, що відзначення Нового 5775-ого року пройде, як завжди, на належному рівні.

Також ізраїльська сторона повідомила, що цього року до м. Умань прибуде 12 поліцейських, які будуть сприяти охороні громадського порядку, та працюватиме цілодобово відділ консульського департаменту МЗС Держави Ізраїль у районі масового перебування хасидів.

На завершення Посол наголосив, що паломники зобов’язані дотримуватись чинного законодавства України і ні в якому разі не порушувати його.

Цього ж дня учасники наради відвідали об’єкти, пов’язані з паломництвом.

Відділ з питань внутрішньої політики виконавчого комітету Уманської міської ради
Черкаська обласна державна адміністрація