Посол Держави Ізраїль відвідав Умань

Новости города

18 червня ізраїльська делегація на чолі з Послом Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Елем відвідала місто Умань, де провела зустріч з керівництвом міста та представниками правоохоронних органів. В ході зустрічі було обговорено ряд питань, що стосувалися організації прийому хасидів-паломників, які вже традиційно відвідують місто Умань з метою святкування єврейського Нового року Рош-га-Шана.

Виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій наголосив, що міська влада робить все можливе, щоб святкування проходило на належному рівні, і висловив вдячність за підтримку з боку представників Посольства Держави Ізраїль в Україні.

Пан Реувен Дін Ель в свою чергу зазначив, що це вже не перший візит до міста Умань, та висловив сподівання, що святкування єврейського Нового року пройде на належному рівні, а правоохоронні органи забезпечать охорону громадського порядку та безпеку уманчан і паломників. Також Посол акцентував увагу на тому що паломники зобов’язані дотримуватись чинного законодавства України, і ні в якому разі його не порушувати.

Цього ж дня ізраїльська делегація відвідала об’єкти, що пов’язані із паломництвом.

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ"
http://uman-rada.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2030:2014-06-18-12-41-42&catid=1:announcement&Itemid=2